back

Заходи до Дня Перемоги

10 травня 2012

8 травня в рамках акції «Зі святом, ветерани!», голова районної державної адміністрації С.В. Євменов за дорученням голови облдержадміністрації В.М. Хоменка привітав зі святом і вручив Подяки голови облдержадміністрації «За проявлену мужність у роки війни, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, героїко-патріотичне виховання молоді та з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні» і цінні подарунки ветеранам Великої Вітчизняної війни Карпеко Івану Яковлевичу (с. Погорільці) та Примаку Миколі Денисовичу (с. Радомка).

Почесні грамоти райдержадміністрації «За проявлений героїзм і мужність та з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні» керівник району вручив ветеранам війни, учасникам бойових дій Ступаку Василю Макаровичу (с. Жадове) та Ковбуну Антону Тимофійовичу (проживає в стаціонарному відділенні територіального центру).

Вітаючи ветеранів С.В. Євменов зауважив: «Нашим прямим обов’язком є забезпечення для учасників бойових дій, колишніх партизанів, членів сімей загиблих, інвалідів війни високу пенсію, належний медичний догляд, соціальні послуги. Президент України Віктор Янукович наголошує, що вже з травня цього року почнуться зрушення в подоланні несправедливості по відношенню до цих заслужених людей».

Також ветерани отримали грошову допомогу від народного депутата України, голови парламентської фракції «Реформи заради майбутнього» І.О. Рибакова.

Того ж дня відбулась громадська панахида по загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, за участю керівництва району, представників районних організацій, підприємств, установ, вчителів та учнів міських шкіл, жителів Семенівського району.

вапр
ууц
цуе
еку
паврва