01 жовтня 2021

 

Відповідно до статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

 

Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг:

1) надання правової інформації;

2) надання консультацій і роз’яснень з правових питань;

3) складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);

4) надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

 

Для отримання безоплатної первинної правової допомоги в Корюківській районній  державній  адміністрації необхідно:

  • заповнити заяву, зразок якої розміщено на сайті райдержадміністрації за посиланням https://koradm.cg.gov.ua/index.php?id=1478&tp=1 та надіслати її на адресу електронної пошти k[email protected],  або на поштову адресу 15300, Чернігівська обл.,  м. Корюківка, вул.Шевченка, 60.

 

Відповідно до затвердженого графіку громадяни, які потребують надання безоплатної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції районної  державної адміністрації, можуть звертатись за отриманням консультацій до юридичного відділу апарату Корюківської районної державної адміністрації другу та четверту середи кожного місяця з 9:00 до 11:00 за телефоном  (04657) 2-15-58.

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва