13 лютого 2020

 

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень грудень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень листопад 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень- жовтень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень- вересень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень-серпень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень-липень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у  Корюківській районній державній адміністрації за січень-червень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за  січень-травень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністраці за січень - квітень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за січень - березень 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за січень - лютий 2020 р.

Інформація про стан розгляду запитів на публічну інформацію у Корюківській районній державній адміністрації за січень 2020 р. 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва