back

ЗБОРИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

24 лютого 2011

Минулого тижня відбулися загальні збори громадян у селах Горбове (16 лютого), Вершинова Муравійка (17 лютого), Бакланова Муравійка (18 лютого). На зборах були присутні представники райдержадміністрації, спеціалісти районних управлінь, керівники сільгосппідприємств, працівники РВ УМВС та райвідділу УМНС. Вони дали роз’яснення на питання, які піднімалися громадами під час зборів.

Заслухавши звіти сільських голів про роботу в 2010 році, інформацію дільничних інспекторів міліції, громадяни активно їх обговорювали. Жителі села Горбове порушували питання про вивезення сміття, ремонт доріг, про невиплату коштів за майнові паї ТОВ «Егрес-Агро» та оренду землі, про підвищення цін на молоко, про паспортизацію корів, про облаштування туалету в приміщенні школи, про дозвілля молоді та школярів, про будівництво гаражу для шкільного автобуса.

Вершиново-Муравійський сільський голова Л. А. Ревко озвучила болючі для цього села питання: це ремонт будинку культури, сільських доріг. Жителі Вершинової Муравійки порушували питання про низькі закупівельні ціни на молоко.

Серед питань, які турбують жителів села Бакланова Муравійка, найбільш гостро стоїть проблема із розрахунками за оренду земельних паїв. Також громаду хвилює доля не діючого приміщення школи. Останнім часом жителі скаржаться і на телефонний зв’язок. Були нарікання і на роботу закладів торгівлі, турбують і питання благоустрою, зокрема, заміна огорожі сільських кладовищ.

вапр
ууц
цуе
еку
паврва