back

Продовжуються сходи громадян

04 лютого 2011

3 лютого відбулися загальні збори громадян у Петрівській, Жовідській, Гутастуденецькій сільських радах.

Участь у сходах взяли голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, заступник голови райдержадміністрації, спеціалісти управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління ПФУ в районі, представники РВ УМВС, депутати районної та обласної рад.

У Петрівці кількість присутніх громадян становила 75 чоловік. На сході був присутній депутат обласної ради Олександр Веселий. Питання, що піднімали мешканці, стосувалися ремонту доріг, освітлення вулиць села, необхідності відкриття аптечного кіоску, упорядкування сміттєзвалища та ремонту покрівлі у приміщенні НВК.

У Жоведі кількість присутніх громадян становила 37 чоловік. Питання, що піднімали мешканці, стосувалися ремонту доріг, освітлення вулиць села, відновлення роботи магазину у селі Піщанка, поганого медичного обслуговування у Щорській ЦРЛ, покращення транспортного обслуговування.

У Гуті Студенецькій кількість присутніх громадян становила 20 чоловік. Питання, що піднімали мешканці, стосувалися поганої роботи телефонного зв’язку та незадоволення здорожчанням ціни квитка на проїзд до районного центру (з 8 до 14 грн.).

Всі питання, що піднімалися мешканцями територіальних громад під час сходів, взяті керівництвом району на контроль і будуть вирішуватися в найближчий час.

вапр
ууц
цуе
еку
паврва