back

На Корюківщині повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог липня 2021 року

19 липня 2021

На рахунки отримувачів виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, в тому числі на догляд, щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою, яка досягла 80-річного віку, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, державної допомоги дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях, компенсації послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» у банківських установах та поштових відділеннях перераховано 5031 сім’ї (11303,2 тис.грн.).

Повністю профінансовано субсидії та пільги для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в сумі 3815,4 тис.грн. (отримали 5074 сім’ї).

Щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг перераховано в сумі 235,5 тис.грн. (отримали 139 сімей).

Компенсаційні виплати потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи перераховано в сумі 276,9 тис.грн. (отримали 808 осіб).

 

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва