back

01 серпня 2014


Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про погодження розміру плати за навчання та встановлення пільг по платі за навчання у Корюківській школі мистецтв ім. О.С. Корнієвського"


Відділом культури і туризму Корюківської районної державної адміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про погодження розміру плати за навчання та встановлення пільг по оплаті за навчання у Корюківській школі мистецтв ім. О.С.Корнієвського», згідно з яким погоджується розмір плати за навчання та встановлюються пільги по оплаті за навчання в Корюківській школі мистецтв ім. О.С.Корнієвського.

Даний проект виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 11 липня по 11 серпня 2014 року.

З повним текстом проекту розпорядження можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Корюківської районної державної адміністрації – www.koradm.cg.gov.ua (рубрика «Консультації з громадськістю»; підрубрика «Проекти для громадського обговорення»). З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів громадськості просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати до 11 серпня 2014 року в письмовому вигляді до відділу культури і туризму Корюківської райдержадміністрації (м. Корюківка, вул. К.Маркса, 8 тел. 2-15-64; 2-14-74 або в електронному вигляді за адресою kulkor@i.ua).


Про погодження розміру плати за навчання та встановлення пільг по платі за навчання у Корюківській школі мистецтв ім. О.С. Корнієвського


РОЗМІРИ щомісячної плати за навчання дітей в Корюківській школі мистецтв ім.О.С.Корнієвського, відповідно до наказу директора школи мистецтв від 11 липня 2014 року №37 «Про встановлення розміру плати за навчання та встановлення пільг по платі за навчання в Корюківській школі мистецв ім. О.С.Корнієвського на 2014-2015 навчальний рік»


Звіт про проведення громадського обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про погодження розміру плати за навчання та встановлення пільг по платі за навчання у Корюківській школі мистецтв ім. О.С.Корнієвського»

вапр
ууц
цуе
еку
паврва