back

Досвід ветеранів вартий поваги: просто запитай "Ти як?"

13 травня 2024

Вони пережили складні випробування на полі бою, а тепер стикаються з новими викликами у повсякденному житті. Шлях повернення ветеранів до цивільного життя не завжди легкий. Тому наша підтримка така важлива.

 

Художниця Ольга Дегтярьова створила прості та чудові ілюстрації, які надихають виказувати вдячність і солідарність ветеранам. Ділимося з вами, щоб і ви могли поширювати їх. Та ширити усвідомлення про те, як необхідно бути поруч, бути разом.

 

Ще більше ілюстрацій можна подивитись та завантажити за посиланням https://bf.in.ua/iliustratsii/#h4.

 

Цикл ілюстрацій «Досвід ветеранів вартий поваги» створила Ольга Дегтярьова спеціально для тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я – ініціативи першої леді Олена Зеленська.

 

Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

 

 

 

 

Можливо, це ілюстрація text Можливо, це малюнок: текст

На зображенні може бути: текст Можливо, це малюнок: товстий лорі та текст

Можливо, це малюнок: одна або кілька осіб та текст Можливо, це малюнок: текст «SA Ольг илюстрация: НЕ ЗАПИТУИ ЗАПИТУй ΠРО ДоСВίД ВίЙНИ. ЦЕ МОЖе ПОРАНИтИ»

 

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва