back

Військова служба за контрактом: зроби свій внесок у нашу Перемогу!

10 квітня 2024

Корюківський РТЦК та СП продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом у лавах ЗСУ

 

Хто може укласти контракт на проходження військової служби в лавах ЗСУ?

Громадяни України чоловіки та жінки віком від 18 до 45 років, які мають відповідний стан фізичного здоров’я.
 

 

Що необхідно для укладання контракту? 

Прийти до  Корюківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, мати при собі військово-обліковий документ, пройти медичну комісію та заходи професійно-психологічного відбору. Після цього кандидат направляється до навчального центру, де проходить загальновійськову базову  підготовку. Контракт укладається вже в обраній військовій частині.

 

В яких військах можлива служба?

Наразі відбір кандидатів проводиться переважно до бойових та тилових  військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України з подальшим проходженням відповідної підготовки.

 

Як потрапити на навчання за кордон?

Відбір кандидатів для проходження військової підготовки за кордоном з метою набуття вмінь та навичок ефективного ведення бойових дій на передовій здійснюється у навчальних центрах ЗСУ за рішенням кваліфікаційних комісій, з числа громадян, які бажають підписати контракт для проходження військової служби за контрактом в ЗС України.

 

Громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом у бойових та тилових військових частинах ЗС України, більш детальну інформацію можуть отримати у Корюківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки:

  • м. Корюківка, вул. Г.Костюк, 20
  • тел.: (050) 599 68 38, (095) 000 10 66

 

Долучайся до команди професіоналів – зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

вапр
ууц
цуе
еку
паврва