back

Відзначення Дня Незалежності України

27 серпня 2019


24 серпня Корюківщина святкувала День Незалежності України. 

З самого ранку працювала ярмарка сільськогосподарської продукції. Підприємці з усієї Чернігівщини торгували товарами народного вжитку. Вже традиційний велопробіг за участі керівництва міської ради та райдержадміністрації символічно проїхав вулицями Корюківки. Продовжилось свято змаганнями з футболу. В ході урочистої частини корюківчан зі святом поздоровили голова Корюківської районної ради Віктор Чернуха, голова Корюківської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов. Також до привітань приєднались і гості з сусідньої Білорусі - заступник голови Вєтковського райвиконкому Зиневич Володимир Олександрович та директор комунального житлового унітарного підприємства "Вєтковське" Чиченкова Оксана Валеріївна.

За багаторічну сумлінну працю та активну громадську діяльність та з нагоди свята відзнаками Корюківської районної ради, Корюківської райдержадміністрації та Корюківської міської ради нагороджені:

          КОЖЕМА Іван  Андрійович   – учасник  бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

          КРАСІКОВ  Андрій Володимирович  –  учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції;

           БАРАБАШ Тетяна Олегівна  –  начальник  відділу матеріально – технічного постачання  товариства з обмеженою відповідальністю «Фанера Чернігів» ;

          СУБОТА Сергій Володимирович   – головний інженер  приватного сільськогосподарського підприємства «Червоний маяк»;

           ДАВИДОВ  Леонід  Миколайович   – заступник  генерального директора з економічних питань комунального неприбуткового підприємства  «Корюківська центральна районна лікарня»;

           СУПРУНЕНКО Дарина Вячеславівна  –  лаборант  клінічної лабораторії  неприбуткового підприємства  «Корюківська центральна районна лікарня» ;

           КОРОВНИК  Володимир  Леонідович    –  інженер  з охорони праці товариства з обмеженою відповідальністю «Корфад»;

           БИСТРЕВСЬКА  Наталія  Федорівна – член  ради районної організації ветеранів,  ветеран  праці .

           СТЕЛЬМАХ   Раїса Олександрівначлен  ради районної організації ветеранів,  ветеран  праці;

           ДАВИДОВ Роман Миколайович – капітан поліції, начальник сектору реагування патрульної поліції №1 Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області;

           БАХИР  Сергій Васильович – старший лейтенант поліції, слідчий відділення Корюківського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

           ПРИВАЛА Яна Миколаївна - начальник Управління Державної казначейської служби України у Корюківському районі 

           КАМИШНИЙ Михайло Михайлович - бармен бару «Хуторок» 

           МОТОРНИЙ Микола Іванович - ветеран праці, член Ради Корюківської районної організації ветеранів 

Почесною грамотою Корюківської міської ради та медаллю «За оборону рідної держави» нагороджений  САМОФАЛОВ Володимир Юрійович учасник бойових дій – за мужність та стійкість, проявлені під час виконання службових обов’язків у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на Сході України та з нагоди Дня незалежності України.

ЧАВА Яна Вікторівна - фізична особа-підприємець – переможець у номінації «Кращий молодий підприємець, віком до 30 років» з нагоди Дня підприємця.

КРЕКОТЕНЬ Віра  Анатоліївна - фізична особа-підприємець – переможець у номінації «Галузь оптової та роздрібної торгівлі»  з нагоди Дня підприємця.

Опісля гості оглянули виставку, яку в "Гостинному дворі" представили підприємства, бюджетні установи, територіальні громади, майстри народного мистецтва Корюківщини та Чернігівщини.

Для маленьких містян працювали атракціони на центральній площі міста та розважальна програма. Гостей свята розважали виступи колективів художньої самодіяльності територіальних громад району та міста.  Учасники свята змогли випробувати свої здібності у програмі "Карооке"

 

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва