04 грудня 2012

 

ЗАКОН УКРАЇНИ
"Про запобігання корупції"


Наказ " Про затвердження загальних правил етичної поведінки  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування"

 

Методичні рекомендації
Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 

Розпорядження голови РДА Про програму запобігання та протидії корупції у Корюківському р-ні до 2017р..

 

Програма запобігання та протидії корупції у Корюківському районі до 2017 р

 

Перелік завдань і заходів Програми запобігання та протидії корупції у Корюківському районі до 2017 року.

 

План  заходів щодо  запобігання та протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування  району на 2015 р

 

План заходів щодо запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району на 2014 р..doc

 

Районні заходи запобігання та протидії корупції на 2013-2015 роки.doc

 

2014 рік

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року № 514-р „Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”, розпорядження голови облдержадміністрації від 21 грудня 2012 року № 486 „Про затвердження обласної програми запобігання і протидії корупції на 2013 - 2015 роки”, головою Корюківської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 18 січня 2013 року № 12 „Про затвердження районних заходів запобігання і протидії корупції на 2013-2015 роки”. На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10 грудня 2014 року № 744 „Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування області на 2015 рік”, головою Корюківської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 26 грудня 2014 року № 429 „Про затвердження плану заходів щодо запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування району на 2015 рік”.

 

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації в структурних підрозділах райдержадміністрації, наказами начальників управлінь, відділів, затверджені відповідні заходи щодо запобігання проявам корупції у відповідних структурних підрозділах.

14 березня та 19 серпня 2014 на розширених засіданнях Колегії райдержадміністрації розглядалось питання про виконання вимог Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” за результатами обговорення були прийняті відповідні рішення та дані конкретні доручення.

З метою поглиблення знань, необхідних для ефективного виконання службових завдань, а також підвищення рівня правової культури і правової свідомості, вивчення змін до антикорупційного законодавства 14 та 28 листопада 2014 року проведено наради-навчання з працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Декларації про доходи, зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своїх сімей державними службовцями райдержадміністрації були заповнені вчасно. Звіти про декларування доходів державними службовцями структурних підрозділів райдержадміністрації були надані райдержадміністрації в установлені терміни.

В райдержадміністрації розроблено графік та визначено дні особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, відповідні графіки розроблені в усіх структурних підрозділах райдержадміністрації.

План роботи з кадрами райдержадміністрації передбачає проведення заходів щодо посилення контролю за їх роботою, застосування засобів впливу до осіб, що допустили корупційні діяння, навчання кадрів, інформування населення про виявлені факти порушення вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

Кожне призначення на посаду державних службовців в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування проводиться на конкурсній основі.

З метою більш широкого інформування населення про діяльність органів державної влади на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та в районних засобах масової інформації публікується інформація про проведені районні заходи (проведення круглих столів, нарад за участю керівників району та громадськості, публічні обговорення нормативно-правових актів).

Виконання обласної програми запобігання і протидії корупції на 2013– 2015 роки в районі триває та знаходиться на постійному контролі.

 

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва