Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

У районі готуються до оцінювання рівня фізичної підготовки населення

03 жовтня 2018

 

         Сьогодні, 03 жовтня, на засіданні районної комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Корюківського району обговорили підготовку та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення.

         Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1045 в Україні запроваджено проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення з метою сприяння формуванню здорового способу життя, формування у населення потреби в руховій активності, сприяння розвитку фізичної культури і спорту, визначення рівня фізичної підготовленості населення України. Відповідно до цієї Постанови були прийняті розпорядження голови Чернігівської обласної та Корюківської районної державних адміністрацій щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення області та району.

         Заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень наголосив на важливості проведення зазначених заходів, адже стан здоров’я людини напряму залежить від рівня та стану її фізичного розвитку. Проведення щорічного оцінювання сприятиме залученню більшої кількості населення району до занять фізичною культурою та спортом і дасть змогу об’єктивно визначити  рівень їх фізичної підготовленості.

         Присутні обговорили організаційні питання та визначились із датою проведення. Отже, було прийнято рішення провести 20 жовтня визначення рівня фізичної підготовленості населення району серед різних вікових категорій.

 

 

За повідомленням служби

у справах дітей райдержадміністрації

 

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп