Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Проведені профілактичні рейди місць відпочинку громадян

  18-го липня фахівцями Корюківського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені профілактичні рейди місць відпочинку громадян біля нижньої водойми річки Бреч в м. Корюківка (міський пляж). Рятувальники довели до відпочивальників вимоги правил безпеки на воді. Звернули увагу, що купатися необхідно лише у спеціально обладнаних місцях там де обстежено дно водойми. Крім того, наведені приклади трагічних випадків на водоймах, їх головні причини.

  Також, в цей день з метою недопущення виникнення пожеж та загорань в екосистемах проведені рейдові відпрацювання в житловому секторі с. Савинки. В ході інформаційно-роз'яснювальної роботи рятувальники провели профілактичні бесіди з громадянами та нагадали основні вимоги правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, акцентували увагу на порядок дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

  Окремо рятувальники звернули увагу батьків на необхідності постійного нагляду за розвагами дітей, не залишення їх без відповідного нагляду.

  Громадяни з розумінням поставилось до профілактичних заходів, уважно вислуховували поради надзвичайників та, на завершення інструктажів, отримали тематичні пам’ятки та листівки з питань безпеки життєдіяльності.


  За повідомленням
  Корюківського РС
  УДСНС України у Чернігівські області

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?