Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Китайська делегація відвідала Корюківський район


  Сьогодні відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Олексія Мірошниченка з китайською делегацією на чолі з інспектором управління закордонних справ провінції Хенань Гуо Дюнфень. В зустрічі взяв участь голова районної ради Віктор Чернуха.

  Делегація ознайомилась з реалізацією інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі району. Гості відвідали виробничі потужності ТОВ «Китайсько – української компаніїя «Фанда». Зокрема, були оглянуті тваринницькі приміщення для великої рогатої худоби у ВСК ім.Горького та стан посівів зернових культур.

  Олексій Мірошниченко висловив подяку гостям за виявлену увагу до району та запевнив, що органи влади району налаштовані на розвиток соціально-економічних відносин із закордонними партнерами. Під час зустрічі обговорили питання подальшої співпраці в галузі сільського господарства району.  Загальний відділ,
  організаційної діяльності та контролю
  апарату райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?