Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Пізнавати світ через книгу


  29 серпня відбулося чергове засідання юнацького пізнавально-дискусійного клубу «Діалог» на тему «Як співіснують різні види літератури?». Присутні на засіданні дізналися про різні підходи до поділу літератури на види, навчилися визначати вид літератури, до якого можна віднести конкретну книгу, ділилися враженнями про прочитане влітку і власні смаки у читанні. «Клубівці» також обговорювали вплив носіїв тексту на розвиток літератури. Комп’ютерний набір спрощує поширення текстів серед читачів і в той же час утруднює контроль за дотриманням авторських прав.

  Під час зустрічі всі присутні дізналися багато нового і дійшли висновку, що кожен має право на власні уподобання у читанні. А на завершення учасники засідання із задоволенням переглянули книжкову виставку «Чудеса світу: незвичайні витвори природи».  За повідомленням Корюківської
  центральної районної бібліотеки

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?