back

У прийомних сім'ях Корюківщини зростають щасливі діти

15 травня 2024

Здавна відомо, що  сім'я – то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов'язків.

 

У Сосницькій і Холминській громадах функціонує 5 прийомних сімей, в яких 7 діток відчувають материнську тепло та  ласку,  батьківське мудре слово та підтримку. Там зростають щасливі діти.

 

Світлана Шугалій працює у Сосницькому навчально-реабілітаційному центрі. Там і познайомились із сином Ванею - карооким хлопчиком із сумними очима. Тепер Ваня живе разом з мамою, татом та братом. Любить футбол і відвідує хендмейд-гурток.

 

 

Уже 15 років Вова зростає у сім’ї Савицьких. Хлопчику було 3 роки, коли він залишився без батьків. Відтоді його виховують Олександр та Наталія. Нині Володимир навчається у Сосницькому професійно-аграрному ліцеї, його фах пов’язаний із сільськогосподарською справою. 

 


 

Лариса Євглевська - вчитель-дефектолог у Сосницькому навчально-реабілітаційному центрі. Разом із чоловіком виростили рідну доньку, а тепер взяли на виховання хлопчика Єгора. Єгор - учень навчально-реабілітаційного центру, тому потребує турботи і професійної допомоги. Тепер він зростає у люблячій сім’ї. Опікується кішкою Багірою. Цьогоріч допомагав мамі пекти паски, щоб пригостити однокласників. 

 

 

Тетяна Науменко 9 років тому в російсько-українській війні втратила єдиного сина. Відтоді взяла на виховання 3 дівчат. Анастасія - старша обрала собі спеціальність дизайнера, навчається в Остерському фаховому коледжі будівництва та дизайну. Анастасія - молодша дуже любить малювати, а Аліна - танцювати. Пані Тетяна у всьому підтримує своїх дівчат. 

 

 

Дякуємо батькам, які виховують прийомних дітей. Адже кожен малюк заслуговує на люблячу сім’ю.

 

Якщо у Вас є бажання, достатньо можливостей і Ви  готові взяти дитину, яка потребує родинного тепла і виховання та маєте бажання  створити прийомну сім'ю, звертайтесь до Служби у справах дітей Корюківської райдержадміністрації за адресою: вул. Шевченка, 60 м. Корюківка або до Служби у справах дітей за місцем проживання.

 


 

Наша дорога у життя, у великий світ починається з домівки, з материнського серця, від батьківського порогу. Через усе життя ми несемо в душі першу стежину дитинства, яка озивається в нашій пам’яті дзвоном чистих криниць, теплими та студеними росами, скрипом хвіртки, хатнім порогом, річкою, ставком, городом, обсадженими вербами.

 

Справжня сім’я — це сповнені любові стосунки між батьками та дітьми, чоловіком та дружиною, братами та сестрами. Вона — їх спільний найцінніший скарб.

 

Немов маяк сім’я показує шлях, є вічним орієнтиром, метою життя та головним ідеалом людини. Сім’я — це і є щастя, тому що тут знаходиться найдорожче — безмежне сховище любові. Тут вона народжується, втілюється, розповсюджується та квітне навкруги.

 

Сім’я надає сили та натхнення. Навіть якщо це подорож лише у думках, спогадах чи снах, все одно виростають крила, які несуть високо в хмари до країни мрій та надій.

 

В сім’ї можна відчути радість життя заради інших — смак справжньої любові. Вона спонукає чоловіка і дружину, батьків та дітей, братів та сестер жити заради один одного. Це — таємничий світ любові, бо чим більше її віддаєш, тим більше її з’являється.
 

У день сім’ї  бажаємо, щоб кожен пам’ятав: Сім’я – найважливіше. Сім’я – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що. Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода. Щастя всім!

 

За інформацією служби у справах дітей Корюківської РДА

 

 

 

 

вапр
ууц
цуе
еку
паврва