back

Свято людяності, милосердя та великодушності

15 вересня 2023

 

У зв'язку з реформою церковного календаря,  день християнського свята Віри, Надії,  Любові та матері їхньої Софії, з 2023 року відзначається 17 вересня.  Не випадково  з цим днем збігається свято людяності, милосердя, великодушності -- День усиновлення. 28 липня 2023 Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний Указ про перенесення Дня усиновлення з 30 вересня на 17 вересня.

 

Усиновлення – це важливий та відповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії любові та мудрості батьків, які прийняли в свої сім’ї дітей, котрі при різних обставинах залишились сиротами.  

 

На сьогоднішній день на обліку служб у справах дітей  територіальних громад  Корюківського району  перебуває  20 дітей, які мріють про родину.  І хочеться вірити в те, що їм пощастить так, як і 15 дітям, які в цьому році були влаштовані в прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу та усиновлені. На території громад району функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу  та 28 прийомних сімей,  в яких виховується  68  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також 54 сім’ї виховують усиновлених  дітей на правах рідної. Ці сім’ї дали кожній дитині найважливіше – щастя мати родину, батьківську турботу і тепло.

 

Висловлюємо велику вдячність всім небайдужим до дитячої долі, хто вже пройшов шлях усиновлення та  звертаємось до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя!

Служба у справах дітей Корюківської РВА

вапр
ууц
цуе
еку
паврва