До уваги жителів району!!!

У зв`язку з   пандемією  COVID-19  відкриті благодійні рахунки в КНП «Городнянська  центральна районна лікарня»  та КНП «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

Реквізити для перерахунку коштів:

Одержувач: комунальне некомерційне підприємство «Городнянська центральна районна лікарня» Городнянської районної ради
Рахунок в АТ КБ «ПРИВАТБАНК

ЄДРПОУ Городнянської ЦРЛ: 02006225 р/р: UА523535860000026005051444535 

або картка АТ КБ «ПРИВАТБАНК» 5169 3305 2064 9184

Призначення платежу: благодійні кошти для виконання заходів з попередження розповсюдження коронавірусу.

 

Реквізити для перерахунку коштів:

Одержувач: комунальне некомерційне підприємство «Городнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городнянської районної ради

Рахунок в АТ Райффайзен Банк Аваль»

ЄДРПОУ КНП «Городнянський ЦПМСД»:38232556

 р/р: UА243808050000000026005681574 

Призначення платежу: благодійні кошти для виконання заходів з попередження розповсюдження коронавірусу.

 

Долучайтесь до підтримки Не будьте байдужими! 

__________________________________________________________________________________________________

Рішення Ваганицької сільської ради Городнянського району Чернігівської області "Про продовження терміну дії існуючої нормативно грошової оцінки земель населених пунктів с.Барабанівське та с.Вершини" від 07 вересня 2020 року.

17.09.2020 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта, щодо затвердження тарифів на платні медичні послуги які надаються КНП "Городнянська ЦРЛ" з 05.05.2020 року.

06.05.2020 року

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту.

22.04.2020 року

 

21 квітня 2020  рік

 

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості об’єкта оренди

 

 17 квітня  2020 року на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Городнянської районної ради,  суб`єктом оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки приміщення з 2 (двох) кімнат загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 76,76 м2, корисною площею 46,8  м2, що не має окремого входу, які знаходяться на 1(першому)  та 3(третьому) поверхах за адресою: м. Городня вул. Троїцька,10, було визначено –  приватне підприємство «Десна-Експерт-М».

 

 

 

 

 Заступник голови районної ради                                              Г.Г. Примак

 

 

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

02  квітня 2020р.                                                                                                                  м.Городня

 

Назва об’єкта оцінки:  приміщення з 2 (двох) кімнат загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 76,76 м2, корисною площею 46,8  м2, що не має окремого входу, які знаходяться на 1(першому)  та 3(третьому) поверхах.

Балансоутримувач об’єкта оцінки: Городнянська районна рада.

Місцезнаходження  об’єкта оцінки: Чернігівська область, м.Городня, вул. Троїцька,10.

Мета проведення оцінки:  визначення вартості об’єкту оренди.

Телефон замовника 27507, факс 23591, електронна адреса:rajradamil@ukrpost.ua

Балансова вартість майна: 14749 (чотирнадцять  тисяч  сімсот сорок дев’ять ) гривень.

            Претендентом   на участь у конкурсі  подається    запечатаний конверт з описом підтвердних  документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, затвердженого рішенням районної ради  №217 від 27 липня 2017 року);

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

 Конкурс відбудеться в Городнянській районній раді (кабінет заступника голови ради) о 10 годині   17 квітня 2020 року.

Документи приймаються до 16 квітня 2020 року включно.

Заяви приймаються за адресою: 15100, м. Городня, вул.. Троїцька,10 кімн.26. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 2-35-91.

 

Заступник голови районної ради                                                                                         Г.Г. Примак

______________________________________________________________________________________________

Повідомлення про оприлюднення проекту  регуляторного  акту  Городнянської районної ради «Про внесення змін   до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району », затвердженої рішенням районної ради «Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» від 21.06.2011  р.

 

Розробник – Городнянська районна рада.

Проект регуляторного акта передбачає внесення  змін до рішення районної ради «Про внесення змін   Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» затвердженої рішенням районної ради «Про підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» від 21.06.2011  р., розроблено з метою  урахуванням практичних напрацювань при передачі  майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району в оренду відповідно до чинного законодавства.

Мета прийняття акту: 

  • регулювання механізмів, пов’язаних з орендою майна комунальної власності;
  • забезпечення інтересів територіальної громади міста та сіл Городнянського району;

Проект регуляторного акту «Про внесення змін   Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району» разом з  аналізом регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті: Городнянської районної ради 24 лютого 2020 року.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного   акта становить один місяць  з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі:

  • Поштовою адресою: м. Городня вул. Троїцька,10
  • Факсом 8 (04645) 23591;
  • Електронною поштою: rajradamil@ukrpost.ua.

18.02.2020 р.                                                     

 

 

 

Голова районної ради                                                                    О.М. Левченко

_______________________________________________________________________________________

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

27 лютого 2019 року в Городнянській ЦРЛ проводився конкурс суб’єктів оціночної діяльності, щодо здійснення незалежної оцінки нежитлового приміщення з 4 кімнат на четвертому поверсі корисною площею 48.6 м²., загальною площею 86.02 м²., балансовою вартістю 46105,86 грн., що не має окремого входу, в будівлі за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26. Засіданням конкурсної комісії 27 лютого було розглянуто матеріали учасників конкурсу, оскільки пропозиції надійшли лише від одного учасника Приватного підприємства „Десна-Експерт-М”, документація якої було подана вчасно і відповідала заявленим вимогам в оголошенні адміністрації лікарні, відповідно п.13 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року Городнянською центральною районною лікарнею було прийнято рішення про укладення договорів на здійснення незалежної оцінки майна з ПП „Десна-Експерт-М”.

Головний лікар Ігнатенко О.В.

Оголошення про результати конкурсу:

«Городнянська центральна районна лікарня повідомляє, що 11.02.2019 року відбувся конкурс по відбору переможця на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що перебуває на балансі Городнянської ЦРЛ, а саме нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 29,2 м² , загальною площею 51,68 м², балансовою вартістю 28299,45 грн., вартістю незалежної оцінки 89518,39 грн., що не має окремого входу, в будівлі за адресою: м. Городня, вул. Чернігівська, 26, з метою розміщення цілодобового аптечного пункту. Переможець конкурсу -- КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради. »

Головний лікар Ігнатенко О.В.

Оголошення про результати завершеного конкурсу:

20.12.2018 року

«Городнянська центральна районна лікарня повідомляє, що результати конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що перебуває на балансі Городнянської ЦРЛ, а саме нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 29,2 м² , загальною площею 51,68 м², балансовою вартістю 28299,45 грн., вартістю незалежної оцінки 89518,39 грн., що не має окремого входу, в будівлі за адресою: м. Городня, вул. Чернігівська, 26, були скасовані у звязку із відмови учасниками підписувати договір оренди»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

Оголошення про результати конкурсу:

«Городнянська центральна районна лікарня повідомляє, що 03.12.2018 року відбувся конкурс по відбору переможця на право оренди майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що перебуває на балансі Городнянської ЦРЛ, а саме нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 29,2 м² , загальною площею 51,68 м², балансовою вартістю 28299,45 грн., вартістю незалежної оцінки 89518,39 грн., що не має окремого входу, в будівлі за адресою: м. Городня, вул. Чернігівська, 26, з метою розміщення цілодобового аптечного пункту. Переможець конкурсу -- ДП ТОВ фірми «СНГ» «Конвалія».»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

Інформація адміністрації Городнянської ЦРЛ про намір передати майно в оренду

«Городнянська ЦРЛ повідомляє про намір передати в оренду терміном до 3 років нежитлове приміщення (надалі Майно), в будівлі, що перебуває в оперативному управлінні Городнянської ЦРЛ і знаходиться за адресою: м. Городня вул. Чернігівська, 26, та у складі:

1. Нежитлового приміщення з однієї кімнати на першому поверсі корисною площею 29.2. м²., загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну) 51.68 м²., що не має окремого входу.

2. Балансовою вартістю майна 28299,45 грн.;

3. Майно передається в оренду для розміщення цілодобового аптечного пункту. Орендар буде зобов’язаний підтримувати діяльність аптечного пункту у орендованому приміщенні та відпускати лікарські засоби і медикаменти цілодобово включаючи вихідні та святкові дні.

Заяви про оренду приймаються до 02 листопада 2018 року включно Городнянською центральною районною лікарнею за адресою: м. Городня, вул. Чернігівська, 26, (приймальня головного лікаря). У разі надходження двох або більше заяв орендодавцем буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди. Телефон для довідок - 2-18-68.»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

11 жовтня 2018 року в Городнянській ЦРЛ проводився конкурс суб’єктів оціночної діяльності, щодо здійснення незалежної оцінки нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 29.2. м²., загальною площею 51.68 м²., балансовою вартістю 28299,45 грн., що не має окремого входу, в будівлі за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26.

Засіданням конкурсної комісії 11 жовтня було розглянуто матеріали учасників конкурсів, оскільки пропозиції надійшли лише від одного учасника Приватного підприємства „Десна-Експерт-М”, документація якої було подана вчасно і відповідала заявленим вимогам в оголошенні адміністрації лікарні, відповідно п.13 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року Городнянською центральною районною лікарнею було прийнято рішення про укладення договорів на здійснення незалежної оцінки майна з ПП „Десна-Експерт-М”.

Головний лікар Ігнатенко О.В.

10.09.2018 рік

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості об’єкта оренди

07 вересня 2018 року на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Городнянської районної ради, суб`єктом оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки приміщення з однієї кімнати загальною площею 20,5 м2 було визначено – приватне підприємство «Десна-Експерт-М».

Голова районної ради О.М. Левченко

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

20 серпня 2018р.

м.Городня

Назва об’єкта оцінки:

приміщення з 1(однієї) кімнати загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 20,5 м2, корисною площею 12,5 м2, що не має окремого входу та знаходиться на другому поверсі.

Балансоутримувач об’єкта оцінки:

Городнянська районна рада.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:

Чернігівська область, м.Городня, вул. Троїцька,10.

Мета проведення оцінки:

визначення вартості об’єкту оренди.

Телефон замовника 27421, факс 23591, електронна адреса:rajradamil@ukrpost.ua

Балансова вартість майна:

3939 (три тисячі дев’ятсот тридцять дев’ять ) гривень .

Претендентом на участь у конкурсі подається запечатаний конверт з описом підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, затвердженого рішенням районної ради №217 від 27 липня 2017 року);

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться в Городнянській районній раді (кімната №21) о 10 годині 07 вересня 2018 року.

Документи приймаються до 06 вересня 2018 року включно.

Заяви приймаються за адресою: 15100, м. Городня, вул.. Троїцька,10 кімн.26. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 2-74-21.

Голова районної ради О.М.Левченко

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

16.08.2018 р. м. Городня

Городнянська районна рада повідомляє про намір передати в оренду приміщення однієї кімнати корисною площею 12,5 м2 , загальною площею 20,50 м2, яка знаходиться на другому поверсі за адресою: м.Городня, вул. Троїцька,10.

Заяви про оренду вказаного об’єкту приймаються протягом 10 робочих днів до 30 серпня 2018 року включно Городнянською районною радою за адресою: м. Городня, вул. Троїцька,10, каб. № 26. У разі надходження двох або більше заяв орендодавцем буде оголошено конкурс на право укладання договору оренди. Телефон для довідок - 2-74-21.

 

Голова районної ради О.М.Левченко

І Н Ф О Р М А Ц І Я «Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

12 та 18 липня в Городнянській ЦРЛ проводився конкурс суб’єктів оціночної діяльності, щодо здійснення незалежної оцінки нежитлових приміщень з 5 кімнат в будівлі за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26 та індивідуально визначеного майна стоматологічного відділення. Засіданням конкурсної комісії 12 та 18 липня було розглянуто матеріали учасників конкурсів, оскільки пропозиції надійшли лише від одного учасника Приватного підприємства „Десна-Експерт-М”, документація якої було подана вчасно і відповідала заявленим вимогам в оголошенні адміністрації лікарні, відповідно п.13 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року Городнянською центральною районною лікарнею було прийнято рішення про укладення договорів на здійснення незалежної оцінки майна з ПП „Десна-Експерт-М”.

Головний лікар Ігнатенко О.В.

18 липня 2018 р.

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

03.07.2018р.

м.Городня

Назва об’єкта оцінки:

приміщення з 1(однієї) кімнат загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 24,77 м2, корисною площею 15,1 м2, що не має окремого входу.

Балансоутримувач об’єкта оцінки:

Городнянська районна рада.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:

Чернігівська область, м.Городня, вул. Троїцька,10.

Мета проведення оцінки:

визначення вартості об’єкту оренди.

Телефон замовника 27421, факс 23591, електронна адреса:rajradamil@ukrpost.ua

Балансова вартість майна:

4760 (чотири тисячі сімсот шістдесят) гривень .

Претендентом на участь у конкурсі подається запечатаний конверт з описом підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, затвердженого рішенням районної ради №217 від 27 липня 2017 року);

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться в Городнянській районній раді (кімната №21) о 10 годині 30 липня 2018 року.

Документи приймаються до 27 липня 2018 року включно.

Заяви приймаються за адресою:

15100, м. Городня, вул.. Троїцька,10 кімн.26. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 2-74-21.

Голова районної ради О.М.Левченко»

 


І Н Ф О Р М А Ц І Я «Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про конкурс з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки. Відомості про об’єкти : 1)

 

приміщення з 5 кімнат на четвертому поверсі корисною площею 112.1 м²., загальною площею 198.4 м²., балансовою вартістю 108641,86 грн., що не має окремого входу, за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26;

Балансоутримувач:

Городнянська центральна районна лікарня.

Мета проведення оцінки:

визначення вартості об’єкту оренди.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претендентам потрібно подати головному лікарю Городнянської ЦРЛ документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року. );

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Проведення конкурсу здійснюється в порядку передбаченому Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року.

Конкурс відбудеться в Городнянській центральній районній лікарні о 10 годині 12 липня 2018 року.

Документи приймаються до 11 липня 2018 року включно.

Заяви приймаються за адресою:

15100, м.Городня, вул. Чернігівська,26, (юрисконсульт). Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-18-68»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області надає інформацію щодо транспортування, зберігання, використання, торгівлю пестицидами і агрохімікатами.

 


Щодо можливостей для створення місцевого радіомовлення

 

 

 

Лист облдержадміністрації.

Додаток 1 - інформація про круглий стіл.

Додаток 2 - покрокова інструкція.

 

 

Інформація Городнянської районної ради про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

 

 

02 квітня 2018 року

30 березня 2018 року на засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Городнянської районної ради суб`єктом оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту оренди (приміщення з 2(двох) кімнат загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 40,2 м2, корисною площею 24,5 м2, що не має окремого входу (до кімнат веде коридор корисною площею 14,6 м2) - визначено приватне підприємство „Десна-Експерт-М”.

Голова районної ради О.М.Левченко

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

До 09 березня в Городнянській ЦРЛ приймалися документи на участь у конкурсі суб’єктів оціночної діяльності, щодо здійснення незалежної оцінки нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 4.3 м²., загальною площею 7.6 м²., балансовою вартістю 4161,68 грн., за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26. Засіданням конкурсної комісії 12 березня було розглянуто матеріали учасників конкурсу, оскільки пропозиція надійшла лише від одного учасника Приватного підприємства „Десна-Експерт-М”, документація якої було подана вчасно і відповідала заявленим вимогам в оголошенні адміністрації лікарні, відповідно п.13 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року Городнянською центральною районною лікарнею було прийнято рішення про укладення договору на здійснення незалежної оцінки майна з ПП „Десна-Експерт-М”.

Головний лікар Ігнатенко О.В.

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

14 березня 2018 року

 

Назва об’єкта оцінки:

приміщення з 2(двох) кімнат загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну – 1,64016) 40,2 м2, корисною площею 24,5 м2, що не має окремого входу (до кімнат веде коридор корисною площею 14,6 м2).

Балансоутримувач об’єкта оцінки:

Городнянська районна рада.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:

Чернігівська область, м.Городня, вул. Троїцька,10. Телефон замовника: 2-74- 21, факс 2-35-91,електронна адреса: rajradamil@ukrpost.ua

Мета проведення оцінки:

визначення вартості об’єкту оренди.

Балансова вартість майна:

7724 (сім тисяч сімсот двадцять чотири) гривні.

Претендентом на участь у конкурсі подається запечатаний конверт з описом підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 до Положення про конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, затвердженого рішенням районної ради №217 від 27 липня 2017 року);

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться в Городнянській районній раді (кімната №21) о 10 годині 30 березня 2018 року.

Документи приймаються до 29 березня 2018 року включно.

Заяви приймаються за адресою:

15100, м. Городня, вул.. Троїцька,10 кімн.26. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 2-74-21.

Голова районної ради О.М.Левченко

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про конкурс з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Відомості про об’єкти :

1) нежитлове приміщення на першому поверсі корисною площею 4.3. м²., загальною площею 7.6 м²., балансовою вартістю 4161,68 грн., за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 26;

Балансоутримувач:

Городнянська центральна районна лікарня.

Мета проведення оцінки:

визначення вартості об’єкту оренди.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претендентам потрібно подати головному лікарю Городнянської ЦРЛ документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року. );

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Проведення конкурсу здійснюється в порядку передбаченому Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року.

Конкурс відбудеться в Городнянській центральній районній лікарні о 10 годині 12 березня 2018 року.

Документи приймаються до 9 березня 2018 року включно.

Заяви приймаються за адресою:

15100, м.Городня, вул. Чернігівська,26, (юрисконсульт). Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-18-68»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

До 6 листопада в Городнянській ЦРЛ приймалися документи на участь у конкурсі суб’єктів оціночної діяльності, щодо здійснення незалежної оцінки нежитлового одноповерхового будинку, загальною площею 54 м²., балансовою вартістю 29770,20 грн., за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 24 а.

Засіданням конкурсної комісії 07 листопада було розглянуто матеріали учасників конкурсу, оскільки пропозиція надійшла лише від одного учасника Приватного підприємства „Десна-Експерт-М”, документація якої було подана вчасно і відповідала заявленим вимогам в оголошенні адміністрації лікарні, відповідно п.13 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року Городнянською центральною районною лікарнею було прийнято рішення про укладення договору на здійснення незалежної оцінки майна з ПП „Десна-Експерт-М”.

Головний лікар Ігнатенко О.В.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Про намір Городнянської ЦРЛ передати в оренду нежитлове приміщення (надалі Майно), в будівлі, що перебуває в оперативному управлінні Городнянської ЦРЛ і знаходиться за адресою: м. Городня вул. Чернігівська, 26, та у складі:

1. Нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 18 кв.м., загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну) 31.86 кв.м., що не має окремого входу.

2. Балансовою вартістю майна 17564,41 грн.;

Заяви приймаються з 26 жовтня до 08 листопада 2017 року включно.»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Інформація адміністрації Городнянської центральної районної лікарні про конкурс з відбору суб’єкту оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Відомості про об’єкти : 1) нежитловий одноповерховий будинок, загальною площею 54 м²., балансовою вартістю 29770,20 грн., за адресою м. Городня, вул. Чернігівська, 24 а;

Балансоутримувач: Городнянська центральна районна лікарня.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єкту відчуження.

До участі у конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, яким передбачено провадження практичної оціночної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Претендентам потрібно подати головному лікарю Городнянської ЦРЛ документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2 Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року. );

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Проведення конкурсу здійснюється в порядку передбаченому Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання Городнянської районної ради №217 від 27 липня 2017 року.

Конкурс відбудеться в Городнянській центральній районній лікарні о 10 годині 7 листопада 2017 року.

Документи приймаються до 6 листопада 2017 року включно.

Заяви приймаються за адресою: 15100, м.Городня, вул. Чернігівська,26, (юрисконсульт). Додаткову інформацію можна отримати за тел. 2-18-68»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

 

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

Назва об’єкта оцінки: приміщення гаражу площею 21,3 м2.

Балансоутримувач об’єкта оцінки: Городнянська районна рада.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Чернігівська область, м.Городня, вул. Троїцька,14а.

Мета проведення оцінки: визначення вартості об’єкту оренди.

Телефон замовника: 27421, факс: 23591, електронна адреса: rajradamil@ukrpost.ua

Балансова вартість майна: 1125 гривень.

Претендентом на участь у конкурсі подається запечатаний конверт з описом підтвердних документів.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою (додаток 2);

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки);

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурс відбудеться в Городнянській районній раді (кімната №21) о 10 годині 5 жовтня 2017 року.

Документи приймаються до 04 жовтня 2017 року включно.

Заяви приймаються за адресою: 15100, м. Городня, вул.. Троїцька,10 кімн.26. Додаткову інформацію можна отримати по тел. 2-74-21.

 


Голова районної ради О.М.Левченко

 

 

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я відділу освіти Городнянської райдержадміністрації про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

 

 

19 липня 2017 року на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності відділу освіти Городнянської РДА суб`єктом оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди (приміщення однієї кімнати площею 13,52 кв. м, яке знаходиться за адресою: Чернігівська обл., с. Бурівка, вул. Центральна, 27; приміщення однієї кімнати площею 14,98 кв. м, яке знаходиться за адресою: Чернігівська обл., с. Бутівка, вул. Центральна, 42) - визначено приватне підприємство „Десна-Експерт-М”.

Начальник відділу освіти Ю.М. Гриценко

І Н Ф О Р М А Ц І Я

«Про намір Городнянської ЦРЛ передати в оренду нежитлове приміщення (надалі Майно), в будівлі, що перебуває в оперативному управлінні Городнянської ЦРЛ і знаходиться за адресою: м. Городня вул. Чернігівська, 26,та у складі:

1. Нежитлового приміщення на першому поверсі корисною площею 7.4. кв.м., загальною площею (з урахуванням коефіцієнту перерахунку корисної площі в загальну) 13.1 кв.м., що не має окремого входу.

2. Балансовою вартістю майна 7222,03 грн.;

Заяви приймаються з 3 липня до 14 липня 2017 року включно.»

Головний лікар Ігнатенко О.В.

 

 

Інформація відділу освіти Городнянської РДА про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

 

 

 

 

З метою пошуку потенційних орендарів нерухомого державного майна, розташованого на території Городнянського району, регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області оприлюднює станом на 10 травня 2017 року переліки об’єктів державної власності, що тимчасово не використовуються та пропонуються уповноваженими органами управління для передачі в оренду. За детальною інформацією просимо звертатися за тел. 675-339 або 77-44-95 у Чернігові, або за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, кімнати 302, 411 або 413.

 

 

 

 

 

 

 

21 травня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 475-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи» (набрав чинності 26 травня 2015 року), яким серед іншого передбачено такі нововведення:
 

Городнянська районна рада повідомляє, що на 2 сесії сьомого скликання було прийнято «Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підтягають відчуженню у 2016 році»

 

 

Городнянська районна рада оприлюднює «Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підтягають відчуженню у 2016 році» з внесеними змінами, які були затверджені відповідно до рішення районної ради № 72 від 24 березня 2016 р.

 

 

ПЕРЕЛІК НЕРУХОМОГО МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД МІСТА ТА СІЛ ГОРОДНЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ЩО МОЖЕ БУТИ ПЕРЕДАНО В ОРЕНДУ В 2016 РОЦІ

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Городнянської районної ради

 

 

 

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки >

 

Інформація Городнянської районної ради про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

20 грудня 2016 року на засідання конкурсної комісії з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Городнянської районної ради суб`єктом оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту оренди (приміщення однієї кімнати загальною площею 19,19 кв.м , яка знаходиться на третьому поверсі за адресою: м.Городня, вул.Троїцька,10.) - визначено приватне підприємство „Десна-Експерт-М”.

 

Голова районної ради О.М.Левченко

Городнянська районна рада повідомляє, що на 8 сесії сьомого скликання, рішенням районної ради № 166 було затверджено наступний Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад міста та сіл Городнянського району, що підлягають відчуженню шляхом продажу на аукціоні у 2017 році

 

 

ПЕРЕЛІК НЕРУХОМОГО МАЙНА СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД МІСТА ТА СІЛ ГОРОДНЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ЩО МОЖЕ БУТИ ПЕРЕДАНО В ОРЕНДУ В 2017 РОЦІ

 

 

 

 

Інформація Городнянської районної ради про результати конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

 

 

 

 

Інформація Городнянської районної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки об’єкта оренди