Територія Пансіонату займає більше 6 га, благоустроєна, з великим садом, павільйонами та місцями відпочинку для підопічних, утримується в належному стані, облаштована асфальтованими доріжками, 2 пандусами, що сприяє вільному доступу людей похилого віку та осіб з інвалідністю до місць відпочинку. 

У Пансіонаті є 4 кімнати відпочинку, де підопічні спілкуються між собою, дивляться телевізор, відпочивають. Два рази на тиждень у актовому залі Пансіонату демонструються кінофільми. Працюють гуртки, на яких підопічні займаються творчістю, в’язанням, вишивкою, аплікацією. Крім цього, підопічні грають в шашки, шахи, доміно. Деякі підопічні грають на музичних інструментах. <з> Підопічні Пансіонату підтримують зв’язок з різними релігійними організаціями. Поруч з Пансіонатом знаходиться Свято-Георгіївський монастир, всі бажаючі підопічні відвідують Богослужіння. У Пансіонаті є духовна кімната для підопічних.

У Пансіонаті є бібліотека з читальним залом, яка налічує більше 6 тис. примірників, здійснюється передплата періодичних видань для підопічних.

Підопічні Пансіонату забезпечуються цілодобовим медичним обслуговуванням, медико-консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням. 

 

Технічна характеристика пансіонату

Пансіонат розрахований на 225 ліжко-місць.

Налічує 2 корпуси. Житлова площа пансіонату займає 2419 м2. На одного підопічного припадає 7,8 м2.

Станом на 28.10.2021 у пансіонаті фактично проживає 225 осіб.