Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

Свято – конкурс «Дружити з книгою усією родиною».

28 травня 2014


Організацією Об’єднаних Націй 2014 рік проголошений «Міжнародним роком сім’ї». Цей рік став ювілейним 20 – м з моменту оголошення першого «Року сім’ї»

Районна бібліотека для дітей особливу увагу в своїй роботі звертає на залучення дітей та їх батьків до книгарні, до сімейного читання. В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Сім’я в книжковому інтер’єрі». Нещодавно в районній дитячій бібліотеці відбулося родинне свято – конкурс «Дружити з книгою усією родиною». В читальній залі зібралася велика читаюча родина : батьки, діти, гості щоб поспілкуватися, розважитися і позмагатися в літературних конкурсах.

До участі в цьому святі запрошені родини: Сотників, Мельників, Луциків, Скрипок, Минько, Васьків, в яких панує культ книги, для яких читання є життєвою необхідністю, улюбленим заняттям, справжнім задоволенням. Діти підготували для своїх рідних гарні поетичні рядки, музичні дарунки, гуморески, слова ніжності, любові та вдячності.

А змагання в літературних конкурсах ще раз показали, що читання книги – справа сімейна, цікава і дуже корисна.За повідомленням
районної дитячої бібліотеки

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп