Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Свято – конкурс «Дружити з книгою усією родиною».


  Організацією Об’єднаних Націй 2014 рік проголошений «Міжнародним роком сім’ї». Цей рік став ювілейним 20 – м з моменту оголошення першого «Року сім’ї»

  Районна бібліотека для дітей особливу увагу в своїй роботі звертає на залучення дітей та їх батьків до книгарні, до сімейного читання. В бібліотеці оформлено книжкову виставку «Сім’я в книжковому інтер’єрі». Нещодавно в районній дитячій бібліотеці відбулося родинне свято – конкурс «Дружити з книгою усією родиною». В читальній залі зібралася велика читаюча родина : батьки, діти, гості щоб поспілкуватися, розважитися і позмагатися в літературних конкурсах.

  До участі в цьому святі запрошені родини: Сотників, Мельників, Луциків, Скрипок, Минько, Васьків, в яких панує культ книги, для яких читання є життєвою необхідністю, улюбленим заняттям, справжнім задоволенням. Діти підготували для своїх рідних гарні поетичні рядки, музичні дарунки, гуморески, слова ніжності, любові та вдячності.

  А змагання в літературних конкурсах ще раз показали, що читання книги – справа сімейна, цікава і дуже корисна.  За повідомленням
  районної дитячої бібліотеки

  Назад  18 Червня 2018 12:22
  18 Червня 2018 12:22
  11 Травня 2018 11:12