Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  «Єдність - це головна умова нашої сили та незалежності»


  Ці слова Президента України стали основною ідеєю інформаційного заходу, присвяченого відзначенню Дню Свободи та Соборності України.

  22 січня в Центральній районній бібліотеці було проведено інформаційний калейдоскоп «Україна під стягом соборності» за участю в.о. голови райдержадміністрації Івана Бузака, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Безніська, працівників бібліотеки та учнів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

  Вітаючи присутніх зі святом возз’єднання української держави, Іван Бузак зазначив: «Соборність і свобода - це цінності, які впроваджує в життя наш народ протягом усієї своєї історії. За словами Глави держави, єдність народу і сьогодні, без перебільшення, - це головна умова нашої сили та незалежності».

  Учасники заходу здійснили екскурс по сторінкам історії України. Бібліотекарі Тетяна Науменко і Ніна Простак детально ознайомили слухачів з підготовчими етапами підписання договору про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

  Провідний бібліограф Тетяна Сіренко представила до уваги присутніх виставку-хроніку під назвою «Соборна Україна – від ідеї до життя». Вона коротко ознайомила учнів та гостей із змістами книжок, друкованих матеріалів виставки та закликала учнівську молодь вчити, знати і завжди пам’ятати історію Батьківщини та рідного народу.

  На завершення заходу керівник апарату райдержадміністрації Олександр Безнісько привітав присутніх зі святом Соборності та Свободи України, побажавши всім миру, добра і злагоди. Звертаючись до учнів, він наголосив на тому, що вивчення історії України повинно бути осмисленим. І, навіть маючи різні точки зору, слід пам’ятати, що всі ми — єдиний український народ.  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?