Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

«Єдність - це головна умова нашої сили та незалежності»

22 січня 2014


Ці слова Президента України стали основною ідеєю інформаційного заходу, присвяченого відзначенню Дню Свободи та Соборності України.

22 січня в Центральній районній бібліотеці було проведено інформаційний калейдоскоп «Україна під стягом соборності» за участю в.о. голови райдержадміністрації Івана Бузака, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Безніська, працівників бібліотеки та учнів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4.

Вітаючи присутніх зі святом возз’єднання української держави, Іван Бузак зазначив: «Соборність і свобода - це цінності, які впроваджує в життя наш народ протягом усієї своєї історії. За словами Глави держави, єдність народу і сьогодні, без перебільшення, - це головна умова нашої сили та незалежності».

Учасники заходу здійснили екскурс по сторінкам історії України. Бібліотекарі Тетяна Науменко і Ніна Простак детально ознайомили слухачів з підготовчими етапами підписання договору про об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Провідний бібліограф Тетяна Сіренко представила до уваги присутніх виставку-хроніку під назвою «Соборна Україна – від ідеї до життя». Вона коротко ознайомила учнів та гостей із змістами книжок, друкованих матеріалів виставки та закликала учнівську молодь вчити, знати і завжди пам’ятати історію Батьківщини та рідного народу.

На завершення заходу керівник апарату райдержадміністрації Олександр Безнісько привітав присутніх зі святом Соборності та Свободи України, побажавши всім миру, добра і злагоди. Звертаючись до учнів, він наголосив на тому, що вивчення історії України повинно бути осмисленим. І, навіть маючи різні точки зору, слід пам’ятати, що всі ми — єдиний український народ.Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп