Корюківська РДА
    Анонси















    Сільськогосподарські підприємства

    Назад

    Перелік
    сільськогосподарських підприємств
    Корюківського району

    № п/п Назва господарства Повна назва сільськогос-подаського підприємства Прізвище, ім’я , по батькові керівника
    1. “Рекорд” с.Б.Слобода Приватне сільськогосподарське підприємство ЗУБЕНКО Микола Михайлович
    2. “Забарівське” с.Забарівка Товариство з обмеженою відповідальністю СВІДЕЛЬСЬКИЙ Олександр Миколайович
    3. ім.Горького м.Корюківка Виробничий сільськогосподарський кооператив ЮЩЕНКО Віктор Володимирович
    4. “Злагода” с.Наумівка Приватне сільськогосподарське підприємство МЕТЛА Михайло Миколайович
    5. “Дружба” с.Охрамієвичі Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю БАБИЧ Євген Дмитрович
    6. “Десна” с.Прибинь Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю СОФІЄНКО Сергій Іванович
    7. “Колос” с.Рибинськ Приватне сільськогосподарське підприємство БАБИЧ Євген Дмитрович
    8. “Корюківка-Агро” с.Савинки Товариство з обмеженою відповідальністю ГАЙОВИЙ Олександр Григорович
    9. “Праця” с.Сядрино Приватне сільськогосподарське підприємство БАБИЧ Євген Дмитрович
    10. “Червоний маяк” смт.Холми Приватне сільськогосподарське підприємство БАБИЧ Євген Дмитрович
    11. “Полісся” с.Хотіївка Сільськогосподарський виробничий кооператив БАБИЧ Євген Дмитрович
    12. "Калина" с.Козилівка Приватне сільськогосподарське підприємство ГОПТАР Тетяна Федорівна
    13. «ПГ Бреч» Товариство з обмеженою відповідальністю Нікітенко Віктор Іванович
    14. “Олстас –льон” м.Чернігів Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю КОТЕНКО Станіслав Іванович
    15. «Промінь» м.Корюківка АТД ПЕТРЕНКО Василь Миколайович
    16. “Барвінок” с.Забарівка Селянсько-фермерське господарство ДОЛІН Віталій Олексійович
    17. «Ністру» с.Довга Гребля Селянсько-фермерське господарство Онопченко Єдуард Петрович
    18. “Урожай” м. Корюківка Селянсько-фермерське господарство ПЕТРЕНКО Василь Миколайович
    19. “Світанок” с.Олександрівка Селянсько-фермерське господарство ЙОХА Олексій Йосипович
    20. “Довіра” с.Олександрівка Селянсько-фермерське господарство ЛИШКО Григорій Григорович
    21. “Зоря” с Сядрине Селянсько-фермерське господарство ДУБИК Микола Михайлович
    22. “Маяк” с. Сядрине Селянсько-фермерське господарство ШАХ Микола Іванович

    Назад







    18 Травня 2017 15:48
    14 Березня 2017 09:44
    14 Лютого 2017 15:16
    07 Лютого 2017 16:26
    10 Січня 2017 16:36
    21 Жовтня 2016 16:40