back

Соціальний проект "Ти можеш усе! Можливості безмежні"

12 лютого 2020

 

  Міністерство соціальної політики разом з Громадською   організацією  “Прометеус” та Асоціацією “Інформаційні технології   України” започаткувало соціальний проект “Ти можеш усе!   Можливості безмежні! ”

  Мета проекту - надати безкоштовні можливості навчання   затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю і   після  успішного тестування та отримання сертифікатів взяти   участь у конкурсах на вакантні посади у провідних IT компаніях України.

   За словами Міністра соціальної політики Юлії Соколовської, “завдяки цьому проекту люди з інвалідністю зможуть пройти якісне навчання і отримати престижну затребувану на ринку професію у IT сфері за гідну платню”.

   “Наша мета - дати можливість цим людям жити новим життям, забезпечувати себе та родину. Для цього наші партнери створили курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів будуть навчати їх затребуваних IT професій. Це дасть змогу зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю та без, і значно покращить їх соціальний статус”, - наголосила очільниця Міністерства.

   Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів: з 5 лютого 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проекті. Бажаючі можуть вже реєструватись на https://education.msp.gov.ua/. Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням.

  Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес відбуватиметься протягом 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.

 Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів, умов - можна відправляти на електронну адресу edu@msp.gov.ua. Що стосується технічних питань, будь ласка, надсилайте повідомлення на адресу support@prometheus.org

вапр
ууц
цуе
еку
паврва