Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

На Чернігівщині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

27 листопада 2019

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». 

 

Основний меседж акції – формування думки населення про те, що до насильства в сім'ї не можна ставитися толерантно, а навпаки – до нього слід ставитися, як до негативного явища.

 

Майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

 

Цього року Міністерство соціальної політики у співпраці з UNFPA Україна розпочинає нову хвилю кампанії „Розірви коло”, яка закликає усе суспільство до активних дій і нульової толерантності до насильства, якому немає виправдань при будь-яких обставинах.

 

 

;

 

До слова. Акція «16 днів проти насильства» ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства у 1991 році. Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу з 25 листопада до 10 грудня активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників.

 

Україна приєдналась до кампанії «16 днів проти насильства» у 2000 році за ініціативи Міжнародного фонду “Відродження” та за підтримки Інституту Відкритого Суспільства, а вже у 2001 ця акція вийшла на загальноукраїнський рівень, об’єднавши 20 регіонів України та 75 державних та неурядових організацій.

 

Департамент сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської облдержадміністрації

іпів
вапр
ууц
5675645
52345646
547556
пвапівп
еку
цуе
паврва