back

Корюківщину відвідали представники обласної спілки "чорнобильців"

23 жовтня 2019

23 жовтня Корюківський район відвідали гості - представники обласної організації Спілки "чорнобильців". Гостей зустрічали в затишному приміщенні районної ветеранської організації голова районної організації ветеранів України Валентина Погребна та Микола Скотар - керівник районної організації "чорнобильців".

На зустрічі голова районної організації Микола Скотар розповів про роботу районної організації чорнобильців, співпрацю з місцевим бізнесом, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, соціального захисту, медичними закладами, іншими громадськими організаціями.

Голова обласної організації Анатолій Лігун, який очолював делегацію гостей, охарактеризував роботу обласної організації, окремих районних осередків. Відмітив високий рівень роботи Корюківського осередку та його керівника - М.Скотаря. Також керівник обласної організації щиро подякував за співпрацю Валентину Погребну. Чорнобильці, в обговоренні, яке проходило в неформальній обстановці, висловлювали занепокоєність щодо зниження рівня соціальної захищеності та медичного обслуговування,низький рівень фінансування державних програм допомоги постраждалим громадянам.

Далі спілчани поклали квіти до пам’ятного знаку героям-чорнобильцям та відвідали Корюківський історичний музей.

З нагоди  75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України, чорнобильці вшанували хвилиною мовчання всіх, хто в різні часи захищав Україну, а також пам’ять мирних жителів, які стали жертвами війни.

 

 


вапр
ууц
цуе
еку
паврва