Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

Вітання освітян Корюківщини з професійним святом

04 жовтня 2019

3 жовтня у Корюківському міському будинку культури пройшли урочистості з нагоди Дня вчителя, яке традиційно відзначається у першу неділю жовтня.

Педагогів Корюківщини вітали  голова районної ради Віктор Чернуха, перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко, секретар міської ради Світлана Олійник, Холминський селищний голова Олександр Шевчик.

До привітань приєдналися начальники відділів освіти Корюківської міської ради - Ірина Наумчик, райдержадміністрації  - Сергій Чорний,  Холминської селищної ради - Ольга Защита, та голова райкому профспілки працівників освіти Алла Кириченко.

Святковий настрій педагогічним працівникам подарували своїми виступами артисти Чернігівського міського палацу культури.

 

Рішенням 21-ї сесії VІ скликання Корюківської районної ради від 25 грудня 2013 року засновано щорічну премію районної ради та райдержадміністрації імені Віталія Верещаки працівникам загальноосвітніх, дошкільних   закладів освіти.

За підсумками педагогічної діяльності 2018-2019 навчального року:

І премію вручено:

– Рябець Любові Олексіївні – педагогу-організатору Прибинської ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської  районної ради

ІІ премію вручено: 

– Єрмоленко Тетяні Миколаївні – учителю географії та біології Охрамієвицької ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради

ІІІ премію  вручено:

– Литвиненко Аллі Леонідівні – вчителю німецької мови Савинківської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської районної ради

 

Рішенням 6-ї сесії Корюківської міської ради VII скликання  від 22 лютого 2017 року, з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці, засновано щорічну премію педагогічним працівникам навчальних закладів Корюківської міської ради.

За підсумками педагогічної діяльності 2018-2019 навчального року:

І премію вручено:

– Краснянській Людмилі Миколаївні – вчителю біології та екології Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Корюківської міської ради;

ІІ премію вручено:

– Кошель Тетяні Юріївні – методисту, керівнику драматичного гуртка Корюківського ЦДЮТ Корюківської міської ради;

ІІІ премію вручено:

– Левченко Олені Миколаївні – учителю біології, хімії, екології Корюківської гімназії Корюківської міської ради.

 

За багаторічну сумлінну працю,  високий професіоналізм,  вагомі успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти:

Почесною грамотою Корюківської  районної державної  адміністрації нагороджена:

– Остапенко Марія Миколаївна – вчитель української мови та зарубіжної літератури Прибинської ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради

 

Почесною Грамотою Корюківської районної ради нагороджені:

– Пилипець Любов Олександрівна – директор Охрамієвицької ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради

– Трейтяк Любов Миколаївна – вчитель англійської мови Рибинської ЗОШ І-ІІ ст.

 

Почесною грамотою Корюківської міської ради нагороджені:

– Верещака Ірина Іванівна – вихователь Корюківського ДНЗ №1 «Дельфін» Корюківської міської ради;

– Скрипка Віра Іванівна – сестра медична Корюківського ДНЗ №1 «Дельфін» Корюківської міської ради;

– Бабич Лариса Миколаївна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Корюківської гімназії Корюківської міської ради;

– Ганніч Алла Євгеніївна – вчитель початкових класів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Корюківської міської ради.

 

На заході привітали лауреата щорічної обласної премії  імені Софії Русової:

– Лізіну Ларису Олександрівну – директора Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1  Корюківської міської ради,

а також вручили Дипломи управління освіти і науки облдержадміністрації:

– Мусі Олені Миколаївні – керівнику гуртків Корюківського ЦДЮТ Корюківської міської ради, лауреату обласного етапу Всеукраїнського педагогічного конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Образотворче мистецтво»

– Сухомлин Аллі Павлівні – директору Корюківської школи мистецтв ім. О.Корнієвського.

 

Почесною грамотою Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради нагороджені:

– Никифоренко Тетяна Анатоліївна – вчитель зарубіжної літератури Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  Корюківської міської ради;

– Тарасенко Тетяна Миколаївна – вчитель початкових класів Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Корюківської міської ради;

– Сахута Андрій Олександрович – тренер-викладач  Корюківської ДЮСШ Корюківської міської ради;

– Лагодна Ірина Анатоліївна – викладач музично-теоретичних дисциплін, керівник ансамблю «Очаровашки» Корюківської школи мистецтв  ім. О.Корнієвського Корюківської міської ради;

– Тарабенко Тетяна Вікторівна – викладач  сольного естрадного співу Корюківської школи мистецтв ім. О.Корнієвського  Корюківської міської ради;

– Липовко Ірина Миколаївна – вихователь Корюківського ДНЗ №1 «Дельфін» Корюківської міської ради;

–  Мірошник Лариса Володимирівна – музичний керівник Корюківського ДНЗ №4 «Веселка» Корюківської міської ради;

– Метла Марія Володимирівна – бібліотекар Наумівської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради;

 

Почесною грамотою відділу освіти, культури і туризму  Корюківської райдержадміністрації нагороджені:

– Рябець Ольга Василівна – вчитель української мови та літератури Прибинської ЗОШ І-ІІ  ст. Корюківської районної ради;

– Грищенко Валентина Костянтинівна – вчитель математики Прибинської ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради;

–  Малиш Галина Миколаївна – вчитель української мови та літератури Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської районної ради;

 Кравченко Ольга Сергіївна – завідувач Прибинським ЗДО «Вишенька» Корюківської районної ради;

– Лисенко Тетяна Андріївна – вчитель початкових класів Білошицько-Слобідської ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради;

– Мірошниченко Володимир Анатолійович – вчитель трудового навчання Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської районної ради.

– Зуй Ганна Василівна – вчитель англійської мови Охрамієвицької ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради.

– Назаренко Олександр Дмитрович – старший кочегар Білошицько-Слобідської ЗОШ І-ІІ ст. Корюківської районної ради.

 

Почесною Грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради нагороджені:

– Іваненко Лідія Федорівна – педагог-організатор Козилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Холминської селищної ради;

– Кожушко Оксана Ігорівна – сестра медична старша Холминського  ДНЗ  «Колосок» Холминської селищної ради;

– Мигун Тетяна Іванівна – прибиральник службових приміщень Козилівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Холминської селищної ради;

– Чудеса Юрій Володимирович – вчитель фізичної культури Козилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Холминської селищної ради.

– Дорошко Віктор Миколайович – вчитель фізики та астрономії Холминської ЗОШ  І-ІІІ ст. Холминської селищної ради;

– Оліфіренко Сергій Володимирович  вчитель географії Холминської ЗОШ І-ІІІ ст.  Холминської селищної ради;

 Тарабенко Ніна Опанасівна – бібліотекар Холминської ЗОШ І-ІІІ ст. Холминської селищної ради;

 Головій Тетяна Олексіївна – керівник гуртків Холминського БТДЮ Холминської селищної ради;

– Пастушенко Валентина Володимирівна – помічник кухаря Холминської  ЗОШ  І-ІІІ ст. Холминської селищної ради.

                                              

Відзначили також призерів конкурсу матеріалів на кращу організацію оздоровчої кампанії у 2019 році:

– за зайняте ІІІ місце нагороджений табір «Віночок» Сядринської ЗОШ І-ІІІ ст.  (директор табору – Косенчук Оксана Олександрівна).

– за зайняте ІІ місце – табір «Дзвіночок» Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор табору – Тарасенко Тетяна Миколаївна)

– табір «Веселкова країна» Корюківської гімназії (директор табору – Зима Наталія Анатоліївна)

– за зайняте І місце нагороджений табір «Струмочок» Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (директор табору – Макаренко Ольга Михайлівна)

 

Грамотою районної організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджені ветерани педагогічної праці:

– Зборщик Надія Іванівна

– Чіаурелі Алевтина Яківна

– Кир’ян Нелю Іванівну

– Зборщик Лариса Віталіївна

– Кожедуб Катерина Олександрівна

– Бондаренко Наталія Дмитрівна

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп