Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

Про посилення роз’яснювальної роботи щодо безпечного поводження людей на водних об’єктах

24 червня 2019

 

Відповідно до доручення обласної державної адміністрації від 19.06.2019 р. та з метою вжиття заходів щодо призупинення різкого зростання кількості трагічних випадків на водних об’єктах Корюківська районна державна адміністрація звертається з проханням провести у всіх колективах роз’яснення правил безпечної поведінки під час перебування на відпочинку біля водних об’єктів.

На водоймах області за останній тиждень загинуло 12 осіб!

Осанніми днями спостеріагається аноманьо спекотна погода. Люди виїжджають на відпочинок до водойм,  при цьому не завжди дотримуються правил поведінки під час перебування на воді.

Так, за останній тиждень зареєстрована рекордна кількість випадків загибелі на водоймах (загинуло 12 осіб), тому звертаємося до громадян з проханням дотримуватись  елементарних правил безпеки, а саме:

Купатися краще ранком або увечері, коли немає небезпеки перегріву; плавати не більше 20 хвилин, не доводити себе до переохолодження. Бажано чергувати плавання з рухливими іграми на березі.

Не входити і не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці або у стані алкогольного сп’яніння.

Альтернативою обладнаному пляжу може бути лише безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном.

Небезпечно пірнати в незнайомих місцях.

Якщо раптом захопило плином, потрібно, рухаючись за течією, поступово під невеликим кутом плисти до берега.

У місцях, де багато ряски, плисти потрібно біля самої поверхні води, не роблячи різких рухів. Коли руки чи ноги раптом заплуталися в стеблах, зупинитися, прийняти позу «поплавка» і спробувати звільнитися.

Дуже обережно потрібно плавати на надувних матрацах, іграшках, автомобільних камерах: вони можуть спуститися, їх може віднести вітром або плином далеко від берега.

Небезпечно наближатись до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.

Діти повинні купатися тільки під наглядом дорослих, які, у свою чергу, повинні навчити дітей плавати, простежити, щоб вони не запливали за обмежувальні буї, і не допускати грубих ігор у воді.

Пам'ятайте! Безпечність та нехтування правилами поведінки на водоймах тягне за собою трагічні наслідки! Будьте уважними та обережними, не випробовуйте долю та бережіть найвищу цінність - людське життя!

Шановні жителі Корюківського району! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку 101 та викликайте швидку медичну допомогу за тел. 103!

 

Відділ управлінням персоналом, 

юридичної та мобілізаційної роботи

апарату райдержадміністрації                                                           

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп