back

Турнір з міні - футболу серед дітей "Даруймо радість дітям!"

31 травня 2019

В рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей та у Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням відбувся районний турнір з міні-футболу серед  дітей  «Даруймо радість дітям!», в якому взяли участь 7 команд закладів загальної середньої освіти району.

В мін і- турнірі взяли участь 42 дитини.

За результатами змагань, серед дітей 9-11 класів І місце здобула команда Савинківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ та ІІІ місця відповідно зайняли команди Олексагдрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед дітей 6-8 класів І місце здобула команда Савинківської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце– команда Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – команда Прибинської ЗОШ І-ІІ ст.

Всіх учасників змагань нагороджено грамотами, медалями, кубками та солодкими подарунками.