Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

Лікувально - діагностичні можливості ДЗ "Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення МОЗ України"

12 вересня 2018


Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України», розташований в заповідній зоні м. Києва, Пуща, з 1986 року надає безоплатну амбулаторно-консультативну допомогу дітям та дорослим з усіх областей України, стаціонарну - дітям від 1-го до 18 років, постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. 
Згідно листу МОЗ України від 25.02.2016 року № 07.07-56/55-16 з березня 2016 року ДЗ «УСДРЗН МОЗ України» може надавати амбулаторну та стаціонарну допомогу дітям, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, або такі, що втратили батьків в зоні АТО (при наявності підтверджуючого документу). 
Діти та дорослі можуть звертатися за направленням лікувального закладу або самостійно, як індивідуально, так і групами. 
До стаціонару госпіталізуються діти для комплексного обстеження та лікування, оздоровлення, яке не позбавляє дитину права на санаторно-курортну путівку. Діти до 4-х річного віку госпіталізуються з мамою по догляду, віком понад 4 роки з мамою - за клінічними показами.
При госпіталізації дітей з вчителем створюються можливості для поєднання обстеження, лікування та оздоровлення з навчанням.
Діти мають можливість працювати у бібліотеці, котра являється філіалом Національної дитячої бібліотеки України, багато часу проводити на свіжому повітрі з вихователями, у разі необхідності отримати консультативну допомогу щодо засвоєння шкільної програми.

Обсяг обстеження: 
1.Консультація спеціалістами поліклінічно - консультативного відділення для дорослих: терапевт, кардіолог, гематолог, невролог, дерматолог, хірург-онколог, гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, ендокринолог.
2.Консультація спеціалістами поліклінічно - консультативного відділення для дітей: педіатр, ендокринолог, гастроентеролог, невролог, кардіолог, офтальмолог, отоларинголог, дерматолог.
3.Функціональна діагностика: спектрометрія, електрокардіографія, електроенцефалографія, реоенцефалографія, реовазографія, фіброгастродуоденоскопія, рH- метрія, ультразвукове дослідження серця з доплерографією магістральних судин, щитовидної залози, молочної залози, органів черевної порожнини, малого тазу, плода у вагітних, зовнішніх статевих органів у хлопчиків.

 


4.Лабораторна діагностика: аналіз крові загальний, біохімічний, імунологічний, визначення гормонів щитовидної залози, хелікобактер пілорі, дослідження сечі, обстеження на гельмінти, простіші, копрологічне дослідження.

Профіль стаціонару:
1. Хвороби органів травлення.
2. Хвороби нервової системи, у тому числі лікування неорганічного енурезу
3. Хвороби системи кровообігу.
4. Хвороби органів дихання.
5. Хвороби ендокринної системи. 

Методи лікування: 
• медикаментозний; 
• фізіотерапевтичний:
- голкорефлексотерапія
- електросон
- лікувальна фізкультура
- механотерапія
- ручний масаж
- фітотерапія
- інгаляції
- магнітотерапія
- електролікування (електрофорез, ампліпульстерапія, дарсонвалізація, 
діадинамічні токи)
- світлолікування (загальне УФО, тубус-кварц, солюкс)
- НВЧ-терапія (УВЧ, ЛУЧ4)
- ультразвук, іонофорез
- бальнеологія
- бджолиний біомодуль
• санація зубів

Харчування: 5-ти разове, дієтичне.

Протипоказання для госпіталізації до стаціонару: 
1. Гострі інфекційні захворювання . 
2. Онкологічні захворювання.
3. Психічні розлади.
4. Захворювання нервової системи: епілепсія, судомний синдром, ДЦП.
5. Вроджені вади розвитку, що потребують лікування в спеціалізованих закладах. 
6. Хронічні захворювання в стадії декомпенсації.
7. Бронхіальна астма в приступний період.

При зверненні в поліклінічно - консультативне відділення необхідно мати:
• посвідчення потерпілого від Чорнобильської катастрофи та ксерокопію;
• свідоцтво про народження (діти), паспорт (дорослі);

• витяг з медичної карти амбулаторного хворого.

При госпіталізації, крім вище зазначеного: 
- довідку про епідемічне оточення з місця проживання та дитячого закладу (школи, дошкільного виховного закладу) за останні 21 день з даними про перенесені інфекційні захворювання (вказати рік);
- повні дані про профілактичні щеплення, перевірку на педикульоз, коросту; 
- згоду батьків на медичне втручання, що відповідає статті 43 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я».
- дитина до 3-х років та мама по догляду за дитиною до 3-х років, крім того, довідку про обстеження на кишкову групу інфекцій.

В закладі працює Центральна дитяча спеціалізована лікарсько-консультативна комісія щодо встановлення причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на ЧАЄС.

Контактні телефони: (044) 205-06-07, 205-06-08, 205-06-20, 205-06-15.
Е-mail: dzusdrzn@ukr.net 
Наш сайт: usdrzn.group.ws
Схема проїзду: від площі Шевченка - трамвай №12, 17 до зупинки "Спец. диспансер"; від метро «Академмістечко» - автобус № 30 до зупинки «вул. Міська», а далі - трамвай № 12,17 до зупинки «Спец. диспансер».

 

 

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп