Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Відбувся конкурс


  06 серпня 2018 року у приміщенні райдержадміністрації відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Савинківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корюківського району. До конкурсу були допущені два претенденти:

  1. Литвин Володимир Анатолійович, вчитель історії Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ступенів, має ІІ кваліфікаційну категорію, педагогічний стаж 7 років.

  2. Вовк Тамара Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури Савинківськолї ЗОШ І-ІІІ ступенів, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічний стаж 27 років.

  Проведення іспиту для кандидатів на заміщення вакантної посади директора Савинківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корюківського району передбачало перевірку та оцінку їх знань Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», та інших нормативно-правових актів, що стосуються сфери освіти.

  Перелік питань для перевірки знань законодавства та нормативно-правових актів у сфері освіти був затверджений наказом №98а від02 серпня 2018 року начальника відділу освіти, культури і туризму і розміщений на сайті відділу освіти, культури і туризму Корюківської районної державної адміністрації. З цього переліку були складені екзаменаційні білети та затверджені головою конкурсної комісії. До кожного білета включено 3 питання – по одному питанню на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», та перевірки знань нормативно-правових актів у сфері освіти. Кожне питання оцінюється в «5» балів, максимальна сума по всіх питаннях складає 15 балів.

  За результатами іспиту, співбесіди та шляхом голосування членів конкурсної комісії більшістю голосів переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Савинківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корюківського району Чернігівської області визнано Вовк Тамару Миколаївну, вчителя російської мови та світової літератури Савинківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  За повідомленням,
  відділу освіти, культури і туризму
  райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?