Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації


  Сьогодні, 24 липня, під головуванням очільника районної державної адміністрації Олексія Мірошниченка відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

  У роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Безнісько, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

  На порядку денному засідання колегії розглянуто питання:

  Про підсумки виконання бюджету Корюківського району за І півріччя 2018 року.

  Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, власними рішеннями, реагування на звернення та запити депутатів усіх рівнів, роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року

  Розглядаючи питання, голова районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

  Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити взаємодію між Холминською ОТГ та районною державною адміністрацією, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів. З розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.
  Загальний відділ,
  організаційної діяльності та контролю
  апарату райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?