Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Відбулась нарада, щодо ситуації з фінансуванням бюджетних установ району

  Сьогодні за участю голови районної державної адміністрації Олексія Мірошниченка та першого заступника голови районної державної адміністрації Анжели Ющенко відбулась нарада, щодо ситуації з фінансуванням бюджетних установ району. В нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,управлінь та районних служб.

  Анжела Ющенко повідомила про погіршення ситуації з фінансуванням бюджетних установ району, а саме надання частки Холминської селищної ради для фінансування бюджетних установ, що надають послуги населенню відповідної територіальної громади, здійснюються несвоєчасно та не в повному обсязі. У зв’язку з цим постійно складається ситуація невчасної виплати зарплати працівникам бюджетних установ.

  Олексій Мірошниченко наголосив, що постає питання утримання бюджетних установ в таких розмірах, на які достатньо фінансування, без врахування коштів Холминської ОТГ (а це 17 % від бюджету).

  Загальний відділ,
  організаційної діяльності та контролю
  апарату райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?