Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

03 липня 2018

Проведені профілактичні рейди та патрулювання місць відпочинку громадян


З початку року на водоймах України загинуло 464 особи. Проте, навіть така сумна статистика не зупиняє людей, які нехтують застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, 25-го червня фахівцями Корюківського РС Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені профілактичні рейди та патрулювання місць відпочинку громадян біля нижньої водойми річки Бреч в м. Корюківка (міський пляж). Рятувальники довели до відпочивальників вимоги правил пожежної та безпеки життєдіяльності. Звернули увагу, що купатися необхідно лише у спеціально обладнаних місцях там де обстежено дно водойми. Крім того, наведені приклади трагічних випадків на водоймах, їх головні причини. Відпочиваючі з розумінням поставились до таких заходів, уважно вислуховували поради та рекомендації надзвичайників щодо першочергових дій у разі виникнення екстрених ситуацій та алгоритм надання допомоги постраждалим. Рятувальники вручили громадянам тематичні пам’ятки з основними вимогами безпеки.

Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Державна служба України застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема пам'ятайте:

- відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;

- ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

- не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;

- не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

- не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас; температура води повинна бути не нижче +17 °С;

- плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;

- слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Шановні громадяни! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!За повідомленням,
Корюківського РС
УДСНС України у Чернігівські області

еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп