Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Всеукраїнський «Олімпійський день»

  “Олімпійський день” щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету. В Україні з ініціативою проведення цього свята виступив Національний олімпійський комітет України та Міністерство молоді та спорту України. У цей день мільйони людей в усьому світі беруть участь у масових змаганнях та пробігах з метою пропаганди олімпійського руху.

  Так, сьогодні, всеукраїнське свято зібрало близько 100 учасників на стадіоні Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст. Це команди 5 пришкільних таборів району: Прибинської ЗОШ І-ІІ ст., Перелюбської ЗОШ І-ІІІ ст., Б.Слобідської ЗОШ І-ІІ ст., Рибинської ЗОШ І-ІІ ст., Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та просто пересічні громадяни.

  Захід розпочався з олімпійської розминки, а потім всі долучилися до символічного олімпійського забігу, після якого команди пришкільних таборів взяли участь у спортивно-розважальних змаганнях «Веселі старти». Перемогу у «Веселих стартах» здобули: команда Перелюбської ЗОШ –І місце, команда Прибинської ЗОШ – ІІ місце та команда Б.Слобідської ЗОШ – ІІІ місце.

  Не зважаючи на спекотну погоду, діти залюбки брали участь у змаганнях. По закінченню заходу всі учасники отримали солодощі та подарунки.

  Організаторами Всеукраїнського “Олімпійського дня” в районі є служба у справах сім'ї райдержадміністрації спільно з відділом освіти, культури і туризму райдержадміністрації.


  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?