Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  В райдержадміністрації відбулось засідання Комісії з питань прав дитини


  Згідно плану роботи районної державної адміністрації 08 лютого 2018 року пройшло чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Корюківській районній державній адміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень.

  Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто одне питання щодо визначення часу та місця зустрічі з малолітніми дітьми. Під час засідання члени комісії мали можливість висловити свою думку щодо обговорюваної ситуації.

  За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має рости в гідних умовах, відчувати увагу та турботу про себе.  За повідомленням служби у справах дітей
  райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?