Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

09 лютого 2018

У Перелюбі відбулися загальні збори громадян села: говорили про ремонт дороги, і не тільки…


Актуальні питання сьогодення села та ряд проблем, які турбують абсолютно кожного жителя села Перелюб, 09 лютого зібрали активних селян до сільського будинку культури. Були присутні: голова Корюківської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, помічник-консультант Народного депутата України А.Євлахова Ірина Демяненко, голова Агрохолдингу «Урожай» Олександр Левицький, старший лейтенант поліції Олександр Мірошниченко, депутат районної ради Микола Шматок.

Традиційно, перед своїми виборцями-односельцями прозвітував сільський голова Юрій Циклаурі по виконанню плану соціально – економічного розвитку села за 2017 рік та окреслив перспективи на 2018. Звітуючи про проведену роботу, Юрій Муссович на початку зазначив: «Нелегко довелося в нинішній складній соціально-економічній ситуації. Але ми разом з депутатами сільської ради, небайдужими жителями села, інвесторами, та спонсорами спрямовували свої зусилля на пошук нових підходів до розв’язання гострих життєвих проблем.». За словами керівника села, на 2018 рік Перелюбською сільрадою окреслено багато проблемних питань, серед яких оформлення землі у постійне користування під пасовища; впорядкування кладовища та благоустрій села; капітальний ремонт пам’ятника в центрі села, поточний ремонт бюджетних приміщень сільської ради, ремонт покрівлі приміщення пожежно-сторожової охорони, продовження робіт по вуличному освітленню.

В обговоренні даних проблем взяв участь голови районної державної адміністрації Олексій Мірошниченко. Він наголосив на тому, що поділяє думку громади з багатьох обговорених питань, а районна влада готова допомогти у разі потреби. Хоча інколи і вони не в змозі вплинути на такі тривожні питання людей. Наприклад, на ремонт дороги Охрамієвичі- Перелюб -Шишківка.

У своєму виступі голови райдержадміністрації відзначив співпрацю голови сільської ради з керівництвом району, який не стоїть осторонь проблем села.

Директор сільського будинку культури Тетяна Лавриненко розповіла про заходи, які проводяться та заплановані до кінця поточного року у місцевому закладі культури. А також озвучила проблемне питання а саме: придбання костюмів та музичної апаратури для закладу.

Також на зборах громадян за ініціативи директора Агрохолдингу «Урожвай» Олександра Левицького розглянули та оговорили питання підвищення орендної плати за паї.

Про свою роботу прозвітував також старший лейтенант поліції Олександр Мірошниченко.

До слова також був запрошений настоятель церкви Олександра Невського отець Сергій. У своєму слові він розповів про роботу по благоустрою церкви, про стислу співпрацю з школою, а також сільською радою, про плани роботи з молоддю. Отець висловив подяку сільському голові за плідну участь в житті церковної громади.

Помічник-консультант Народного депутата України Анатолія Євлахова Ірина Демяненко розповіла про діяльність депутата про роботу з виборцями, їх зверненнями, про направлення коштів на соціально-економічний розвиток громад.

Представники органів державної влади та місцевого самоврядування відповіли на всі інші питання, що хвилюють жителів громади та пообіцяли всіляко сприяти їх вирішенню.


Відділ організаційно-інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

цуе
еку
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп