Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Відбулася нарада щодо відзначення у районі
  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
  та Дня Героїв Небесної Сотні


  08 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Полубня, відбулася робоча нарада з організаційних питань по відзначенню у районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня Героїв Небесної Сотні.

  Участь у нараді взяли участь: голова районної Спілки ветеранів Афганістану Сергій Бабич, голова районної ради ветеранів Валентина Погребна, завідувач сектору культури та культурно-масової роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради Алла Кун, начальник відділу освіти, культури та туризму райдержадміністрації Юля Сита, начальник відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікаційз громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяна Івасенко.

  З метою вшанування та підтримки ветеранів війни Афганістану заплановано 17 лютого 2018 року об 11.00 годині провести мітинг-реквієм та покласти квіти до пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України», а також провести поминальну панахиду за загиблими воїнами – учасниками бойових дій.

  Крім того, традиційно у закладах освіти і культури району протягом лютого проходитимуть тематичні виховні години, круглі столи, перегляд документальних фільмів про афганську війну, зустрічі з ветеранами бойових дій на території Республіки Афганістан, виставки фотоматеріалів та тематичної літератури і т. п.

  Учасники наради підтримала дану ініціативу.


  Відділ організаційно-інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  апарату райдержадміністрації

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?