Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old

16 квітня 2019

 

30.10.2019

Загальним відділом, організаційної діяльності та контролю апарату  Корюківської райдержадміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються  за запитом на інформацію»

З повним текстом проекту розпорядження можна ознайомитися нижче. З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів громадськості просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 20 днів з моменту оприлюднення на сайті районної державної адміністрації до  загального відділу, організаційної діяльності та контролю апарату Корюківської районної державної адміністрації (м. Корюківка, вул. Шевченка, 60,               тел. 2-11-77 або в електронному вигляді за адресою koradm_post@cg.gov.ua).

Розпорядження голови РДА "Про затвердження розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію"

Додаток. Розмір витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, яка надійшла до РДА

 

24.06.2019

Сектором з надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку та надання адміністративних послуг  Корюківської райдержадміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про втрату чинності розпорядження  голови районної державної адміністрації від 05 грудня 2014 року № 400»:

З повним текстом проекту розпорядження можна ознайомитися нижче. З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів громадськості просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 20 днів з моменту оприлюднення на сайті районної державної адміністрації до сектору з надання адміністративних послуг відділу економічного розвитку та надання адміністративних послуг Корюківської районної державної адміністрації (м. Корюківка, вул. Шевченка, 60, тел. 2-97-28 або в електронному вигляді за адресою koradm_post@cg.gov.ua).

Розпорядження про втрату чинності розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 грудня 2014 року №400

 

Пояснювальна записка до проекту розпорядження голови Корюківської районної державної адміністрації  від 05 грудня 2014 року №400

 

25.03.2019 р.

Відділом освіти, культури і туризму Корюківської райдержадміністрації підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району»:

 

З повним текстом проекту розпорядження можна ознайомитися нижче. З метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, врахування інтересів громадськості просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 20 днів з моменту оприлюднення на сайті районної державної адміністрації до Відділу освіти, культури і туризму (м. Корюківка, вул. Шевченка, 60, тел. 2-14-84; 2-14-69 або в електронному вигляді за адресою koradm-ok@cg.gov.ua).

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації " Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти району".doc

    Пояснювальна записка до проекту розпорядження .doc

вапр
ууц
еку
цуе
паврва