Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://koradm.cg.gov.ua/old
back

10 січня 2018

Оздоровлення громадян, що постраждали від аварії на ЧАЕС


На обліку для забезпечення санаторно- курортними путівками в 2018 році в управлінні соціального захисту населення перебуває 79 постраждалих осіб.

У 2017 році за рахунок виділених Мінсоцполітики України коштів оздоровчими послугами було забезпечено 54 постраждалі особи.

В оздоровчій кампанії було задіяно 10 санаторно-курортних закладів, які були обрані чорнобильцями.

Управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації доводить до відома громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року №854 « Деякі питання санаторно-курортного лікування, та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесено зміни до порядку санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Громадяни даних категорій мають право на вільний вибір санаторно-курортного закладу відповідно до профілю лікування в зручний час, а також за бажанням здійснити доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів.

Для організації оздоровлення в 2018 році громадянам, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, які перебувають на обліку, для забезпечення санаторно-курортною путівкою необхідно звернутися особисто до управління каб.№4(2-13-55) для надання інформації про обраний санаторно-курортний заклад та період оздоровлення до 01 лютого 2018 року.

Щодо виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Для реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 08.11.2017 №838 « Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Розмір компенсації буде становити 35 відсотків чинного на 01 січня 2018 року розміру одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Для отримання зазначеної компенсації до органу соціального захисту населення подаються наступні документи:

заява на отримання грошової компенсації замість путівки;

довідка 070/0;

копія посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1( із вкладкою);

копія паспорта.За повідомленням управління соціального
захисту населення райдержадміністрації

р
еку
цуе
вапр
паврва
ууц
547556
5675645
52345646
іпів
пвапівп