Корюківська РДА
  Анонси
  Назад

  Менське відділення працює злагоджено і для людей


  З 01 серпня Менським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повністю забезпечується виконання усіх функцій і завдань, передбачених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон), на території Менського, Корюківського та Сосницького районів.

  Основні статутні завдання відділення виконуються, зокрема це: - реалізується державна політика у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; - забезпечується надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення відповідно до Закону; - здійснюється профілактика страхових випадків; - здійснюються перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров’я; - організовано здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження та використання; - забезпечується проведення розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат; - ведеться облік та звітність щодо страхових коштів.

  Так, у серпні місяці поточного року відділенням профінансовано: - матеріальне забезпечення по тимчасовій втраті працездатності у сумі 823,4 тис. грн. (80,5 % до плану), - страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей у сумі 80,7 тис. грн. (100 %); - страхові виплати на медичну та соціальну допомогу потерпілим у сумі 15,2 тис. грн. (95 %); - обов’язки страховика в сумі 0,2 грн. (14 %), - статутних і адміністративно-господарських видатків у сумі 981, 1 тис.грн. (74 %).

  Правом на медичну реабілітацію після перенесених захворювань і травм, як єдину соціальну послугу, що оплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, скористалося у серпні 7 застрахованих осіб (вартість путівок становить 81,5 тис. грн).

  Також проводилося інформування у засобах масової інформації та через офіційні веб-сайти органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Менського, Корюківського та Сосницького районів про основні напрямки діяльності відділення.

  Для отримання консультацій просимо звертатись за телефонами: м. Мена, вул. Троїцька, 5 А (тел. 2-14-48 та 2-14-08); м. Мена, вул. Чернігівський шлях, 4 (тел. 2-24-30 та 2-12-53). Відділ соціальних послуг у Корюківському районі: м. Корюківка, вул. Вокзальна, 8а, (тел.3-12-36, 3-14-98, 3-12-38). Представництво відділення у Сосницькому районі: смт Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 16, (тел. 2-76-32).

  Менського відділення управління виконавчої дирекції ФСС України в Чернігівській області

  Назад  11 Травня 2018 11:12
  10 Травня 2018 15:06