Корюківська РДА
  Анонси
  Назад

  Про стан розвитку тваринництва та рослинництва в районі – на нараді з керівниками сільгосппідприємств


  На порядку денному чергової наради з керівниками сільськогосподарських підприємств району, яку провів голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко 3 липня, розглядалось ряд актуальних питань функціонування галузі.

  Проаналізувавши кількісний склад великої рогатої худоби в сільських господарствах району, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Кравченко висловив пропозиції щодо його збільшення. Зокрема, керівникам підприємств було запропоновано розпочати закупівлю молодняку ВРХ в населення, заборонити продаж ВРХ мало вагових кондицій та покращити стан відтворення і збереження ВРХ. Василь Кравченко також зазначив, що станом на 1 червня поточного року в сільськогосподарських підприємствах району всього утримується 3982 голови ВРХ, що складає 111% до програми соціально-економічного розвитку та 93% до відповідного періоду минулого року.

  Про ветеринарно-профілактичні заходи в господарствах щодо збереження поголів’я ВРХ зазначив начальник Корюківської районної лікарні Державної ветеринарної медицини Олександр Ващенко. Він доповів ситуацію по захворюваності на африканську чуму свиней, сказу тварин, акцентуючи на заходах боротьби з цими хворобами. Також звернув увагу на особливі заходи з дезінфекції тваринницьких приміщень. Олександр Ващенко наголосив на обов’язковості щеплення собак і котів проти сказу у приватному секторі.

  Актуальним на сьогодні є питання забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання врожаю, на чому наголосила начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Олійник.  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  апарату райдержадміністрації

  Назад  23 Квітня 2018 16:11
  18 Квітня 2018 10:39