Корюківська РДА
  Анонси
  Назад

  Районний центр занятості інформує


  Про неформальне навчання

  Наказом Мінсоцполітики від 13.05.2017 № 783 унесено зміни до наказу Мінсоцполітики від 23.12.2013 № 886: доповнено Перелік робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

  Підтвердити результати неформального професійного навчання зможуть:

  електрозварник ручного зварювання 2-6 розрядів (код КП 7212);

  продавець непродовольчих товарів 3-5 розрядів (код КП 5220);

  слюсар-ремонтник 2-6 розрядів (код КП 7233).

  Нагадаємо, що можливість, як працівникам, так і безробітним, підтвердити результати неформального професійного навчання за робітничими професіями передбачена статтями 34 та 35 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI (далі — Закон про зайнятість). Організовує роботу з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями Державна служба зайнятості та її територіальні підрозділи (ст. 22 Закону про зайнятість).

  Наразі таке право мають:

  кухар 3-6 розрядів (код КП 5122);

  зварник 6-8 розрядів (I-III рівні кваліфікації) (код КП 7219);

  охоронник 1-2 розрядів (код КП 5169).  Про онлайн – курсів «Prometheus»

  Корюківський районний центр зайнятості пропонує всім охочим та бажаючим ознайомитись з українським громадським проектом масових відкритих онлайн – курсів «Prometheus».

  Мета даного проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

  Список безкоштовних онлайн – курсів, які рекомендовані Державною службою зайнятості України, включає в себе «Підприємництво», «Аналіз даних», «Як знайти роботу своєї мрії», «Основи програмування» тощо. На сьогоднішній день Prometheus пропонує 35 безкоштовних онлайн-курсів для аудиторії 230 тис. слухачів.

  З інформацією про повний перелік курсів можна ознайомитись за посиланням – https://prometheus.org.ua.

  Треба відмітити, що такий формат он-лайн навчання представляє собою комбінацію заздалегідь записаних відео лекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть ставити запитання й отримувати відповіді від викладачів – найкращих лекторів і практиків країни. Відтепер можна вивчати програмування на онлайн-курсах Гарварда та КПІ, підприємництво – у викладачів Стенфорда і Києво-Могилянської бізнес школи, нюанси пошуку роботи – у експертів порталу Rabota.ua.

  Слід відзначити великі переваги платформи Prometheus, особливо високий кваліфікаційний склад викладачів і при цьому БЕЗКОШТОВНІСТЬ навчання – захмарні ціни не стали на заваді отримання нових знань, зручність навчання – відео лекції, тести та форми доступні цілодобово. Ці та багато інших переваг є вагомим пріоритетом для проходження курсів саме на платформі Prometheus.

  Тож, запрошуємо на навчання!

  Назад  11 Травня 2018 11:12
  10 Травня 2018 15:06