Корюківська РДА
  Анонси
   Назад

   Про перспективи літнього оздоровлення дітей


   18 квітня відбулось засідання районної міжвідомчої комісії з організації оздоровлення та відпочинку дітей. Засідання проводив заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Володимир Полубень, який ознайомив присутніх із розпорядженням голови райдержадміністрації «Про оновлеий склад районної міжвідомчої комісії з організації оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді в літній період».

   У ході засідання обговорювались питання організації підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року та прогнозованих показників оздоровлення; підготовки до оздоровлення дітей в пришкільних таборах та заміському таборі « Зелений гай»; забезпечення використання в повному обсязі путівок до обласного дитячого санаторію «Пролісок» та надання оздоровчо-лікувальних послуг дітям, що перебувають на диспансерному обліку.

   Завідувач сектору у справах сім'ї, молоді спорту райдержадміністрації Наталія Барабаш висвітлила основні завдання щодо організації підготовки та проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року, серед яких:

   - забезпечення напрацювання та реалізацію заходів, спрямованих на виконання завдань щодо оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку у 2017 році, на рівні не нижче:

   - 55% охоплення дітей оздоровчими та відпочинковими послугами;

   - 20% охоплення послугами оздоровлення;

   - 100% оздоровлення дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування;

   - 100% дітей з багатодітних родин учасників АТО;

   - максимальне охоплення дітей учасників АТО;

   - 75% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

   - забезпечення своєчасного формування дитячого контингенту для оздоровлення як в районних закладах так і за його межами;

   - забезпечення максимального наповнення

   - забезпечення високого рівня організації виховної і дозвіллєвої роботи в районних таборах оздоровлення та відпочинку;

   Влітку планується робота 17-ти таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх закладів району, а також позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зелений гай» (с.Наумівка).

   За результатами обговорення було прийнято ряд рекомендацій, зокрема, щодо включення до складу комісії з перевірки готовності пришкільних таборів до роботи влітку 2017 року представників Держпродспоживслужби, Держслужби України з надзвичайних ситуацій, Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр» МОЗ України.   21 Квітня 2017 13:01
   20 Квітня 2017 08:41
   14 Березня 2017 09:44
   14 Лютого 2017 15:16
   07 Лютого 2017 16:26
   10 Січня 2017 16:36
   21 Жовтня 2016 16:40