Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах


  Небезпека пожеж сухої трави полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

  З початку 2017 року на території Корюківського району вже виникло 4 пожежі сухої трави на загальній площі 5,2 га. В 2016 році зареєстровано 22 пожежі сухої трави, в результаті яких знищено або пошкоджено 5 будівель.

  Лише завдяки реагуванню підрозділів УДСНС України у Чернігівській області вдається стримати страшну хвилю вогню та зменшити негативні наслідки від пожеж.

  Рятувальниками постійно проводяться профілактичні рейди, в ході яких людям роз'яснюються заходи пожежної та екологічної безпеки, наводяться приклади та наслідки пожеж, а також вручаються відповідні пам’ятки, але людська байдужість та гасло «це трапиться будь з ким, але не зі мною» беруть гору і люди продовжують нехтувати цими застереженнями.

  Нагадуємо, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання сухої рослинності та сміття карається стягненням у розмірі від 170-ти до 340-ка гривень на громадян та від 850-ти до 1190-та грн на посадовців.

  У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на заборону спалювання сухої рослинності та сміття без відповідного дозволу. Якщо останній Ви отримали від уповноважених служб, то будьте обережними у поводженні з вогнем. Не розводьте багаття у вітряну погоду та ближче 15 м від будівель. Постійно контролюйте процес горіння, адже поривами вітру полум’я може вмить перекинутися на житлові чи господарчі будівлі, автомобілі, дерева тощо. Також, слідкуйте за розвагами дітей, роз’яснюйте їм про небезпеку пожеж, ховайте від них сірники та запальнички.


  Начальник Корюківського РС
  У ДСНС України у Чернігівські області
  підполковник служби цивільного захисту
  О.В. Росохач

  Назад  18 Червня 2018 12:22
  18 Червня 2018 12:22
  11 Травня 2018 11:12