Корюківська РДА
  Анонси  Повідомлення ініціативної групи

  Назад


  До уваги інститутів громадянського суспільства, які делегували своїх представників до складу Громадської ради при Корюківській райдержадміністрації!


  17 березня в районній державній адміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при Корюківській районній державній адміністрації.

  Початок заходу: 15:00 год.

  Місце проведення: зал засідань районної державної адміністрації.


  Шановні представники інститутів громадянського суспільства!


  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, що у другій половині березня цього року відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) для обрання складу громадської ради при районній державній адміністрації на 2017-2018 роки.

  Для участі в установчих зборах та подальшого членства в Громадській раді при райдержадміністрації потрібно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу ІГС. До заяви додаються:

  - рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

  - біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації;

  - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

  - інформація про отриманням ІГС як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

  - інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, за період діяльності);

  - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

  Документи приймаються з 30 січня до 17 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 17.00 за адресою: каб. 29, вул.Шевченка, 60, м.Корюківка, 15300; сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

  Контактний телефон: 2-13-51

  Зразки документів та довідкову інформацію можна отримати за вищевказаною адресою, а також на офіційному веб-сайті Корюківської райдержадміністрації (http://koradm.cg.gov.ua) у розділі «Громадська рада».  Ініціативна група з підготовки установчих зборів
  інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради
  при Корюківській районній державній адміністрації


  Розпочався прийом документів для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради


  Нагальні питання щодо прийому документів від інститутів громадянського суспільства (ІГС) для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при райдержадміністрації розглянули 27 січня на засіданні ініціативної групи.

  Ініціативною групою визначено, що прийом документів триватиме з 30 січня до 17 лютого 2017 року. З 17 по 28 лютого включно проводитиметься їх перевірка.

  У разі виявлення недоліків ІГС отримають повідомлення. З 1 по 9 березня – термін, в який вони мають право надати виправлені документи.

  10 березня – день остаточного складання списків кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, а також представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

  Установчі збори з формування нового складу Громадської ради відбудуться 17 березня.

  Більш детальна інформація, зокрема зразки документів, розміщено на офіційному сайті Корюківської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада» (у вкладенні «Зразки документів») за посиланням.


  Розпочато роботу по створенню Громадської ради при Корюківській РДА нової каденції


  Корюківською райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

  До складу ініціативної групи ввійшло 5, з яких 4 особи - представники діючої Громадської ради, та 1 — представник райдержадміністрації.

  Які ж подальші кроки щодо створення нової Громадської ради?

  Перш за все, ініціативній групі необхідно підготувати:

  - повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

  - вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення,

  - порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

  - відомості про склад ініціативної групи,

  - інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

  Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

  Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитися тут.


  Довідково:

  Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».  Сектор інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю
  апарату райдержадміністрації


  Назад  11 Травня 2018 11:12
  10 Травня 2018 15:06