Корюківська РДА
  Анонси  Загальна характеристика промислового комплексу Корюківського району

  Назад
  Аналіз господарської діяльності промислового комплексу району
  за підсумками І півріччя 2017 року


  Промисловий сектор економіки району в І півріччі 2017 року працював стабільно.

  Індекс виробництва промислової продукції склав 90,5 %. Менше ніж в аналогічному періоді минулого року вироблено промислової продукції на підприємствах ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП”, ТОВ «Ванеса» та ТОВ «Екострім».

  З приростом обсягів виробництва працювали деревопереробні та лісогосподарські підприємства району.

  Загальний обсяг реалізації продукції в районі залишився на рівні 1 півріччя минулого року.

  Питома вага реалізованої продукції на експорт склала 60,1%.

  Чисельність працюючих в промисловому комплексі разом з лісогосподарськими підприємствами станом на 01.07.2017 року становить 20189 осіб та зросла з початку року на 144 особи.

  Підприємствами промислового сектору вироблялися шпалери, пиломатеріал, щит клеєний, фанера, тріска паливна, пелети паливні, спирт етиловий ректифікат, вагонка дерев’яна.

  Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками 2 кварталу поточного року склала 6543 гривні та перевищила середньообласний показник на 17,1% (в області 5589 грн., в Україні 7360 грн.).

  В поточному році запроваджено виробництво двох видів інноваційної продукції в районі. В галузь промисловості вкладено 84,3 млн.грн. власних коштів інвесторів.

  Продовжується реалізація інвестиційного проекту «Будівництво дільниці з деревопереробки підприємства ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП»
  Аналіз господарської діяльності промислового комплексу району
  за підсумками І півріччя 2016 року.


  Аналіз макроекономічних показників господарської діяльності сфер економіки району за підсумками І півріччя 2016 року засвідчує спад обсягів діяльності в промисловому секторі економіки.

  Індекс виробництва промислової продукції за підсумками І півріччя 2016 року склав 59,7 %. Спад обсягів виробництва продукції спричинений скороченням обсягів виробництва на експорт на головному бюджетоутворюючому підприємстві району ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП”.

  З приростом обсягів виробництва працювали деревообробні та лісогосподарські підприємства району.

  Загальний обсяг реалізації продукції в районі зменшився на 34,7% порівняно з відповідним періодом минулого року.

  Питома вага реалізованої продукції на експорт склала 69,7%.

  Чисельність працюючих в промисловому комплексі станом на 01.07.2016 року становить 1054 особи та зменшилась з початку року на 11 осіб.

  Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками І кварталу поточного року склала 4159 грн., що на 16,2% перевищує середньообласний показник.

  Обсяг капітальних вкладень в промисловий комплекс очікується за підсумками І півріччя поточного року близько 70 млн.грн., головним джерелом фінансування є власні кошти підприємств та організацій району.
  Аналіз господарської діяльності промислового комплексу району за підсумками 2015 року


  Аналіз макроекономічних показників господарської діяльності сфер економіки району за підсумками І півріччя 2015 року засвідчує спад обсягів діяльності в галузях економіки, прискорення інфляційних процесів.

  Індекс виробництва промислової продукції склав 75,5 %. Спад обсягів виробництва продукції спричинений скороченням обсягів виробництва на головному бюджетоутворюючому підприємстві району ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП”.

  З приростом обсягів виробництва працювали деревообробні та лісогосподарські підприємства району.

  Загальний обсяг реалізації продукції в районі зменшився на 15,1% в порівнянні з 2014 роком.

  Питома вага реалізованої продукції на експорт склала 75,1%.

  Чисельність працюючих в промисловому комплексі (з лісогосподарськими підприємствами) станом на 01.01.2016 року становить 1837 осіб, в промислових підприємствах працює 1065 осіб та зменшилася з початку року на 251 особу.

  Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками 9 місяців поточного року склала 3383 грн., що в 2,5 рази перевищує прожитковий мінімум та на 7,0% більше середньообласного показника.

  Обсяг капітальних вкладень в промисловий комплекс слав близько 80 млн.грн., головним джерелом фінансування є власні кошти підприємств та організацій, питома вага яких становила понад 99% загального обсягу.
  Назад  20 Листопада 2017 08:36
  02 Жовтня 2017 10:56