Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Школярам про права, сумління і відповідальність


  У рамках проведення Тижня прав людини в районній бібліотеці для дітей відбувся захід «Право. Сумління. Відповідальність.», на який були запрошені учні Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

  Завідуюча бібліотекою Людмила Болотна ознайомила школярів з Конвенцією ООН про права дитини. Учні спілкувалися з головним спеціалістом районного відділу юстиції Валентиною Єрмоловою, яка ознайомила їх з основними правами і обов’язками, зазначеними в законах про права людини.

  Свої знання школярі закріпили під час ситуативно-рольової гри «Хто порушив права літературних героїв» та правового тренінгу «Ми – рівні, ми – різні».

  Головний мотив заходу – всі люди повинні бути відповідальними, знати свої права, реалізовувати їх, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших, виконувати громадянські обов’язки, керуючись у своїх діях совістю, порядністю, добрими намірами, чесністю та повагою до оточуючих.

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?