Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Формувати правову культуру учнів — виховувати
  добропорядних громадян


  Забезпечення інформаційної підтримки у формуванні правової культури школярів — один з напрямів роботи районної дитячої бібліотеки.

  Про правопорушення та їх наслідки, а також про явище злочинності в підлітковому середовищі йшла мова на правовому лекторії з учнями 5 (9) класу Корюківської гімназії 4 грудня.

  З учнями спілкувався старший оперуповноважений СКМСД Корюківського РВ УМВС України в Чернігівській області Олексій Ченцов. Представник правоохоронного органу прокоментував деякі правові питання, та, на прикладі конкретних ситуацій, у які потрапляють підлітки, розповів про відповідальність у правовому полі.

  Організатори лекторію закликали учнів бути порядними, дотримуватись правил і норм поведінки, та бути гідними громадянами своєї країни.  За повідомленням
  районної дитячої бібліотеки

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?