06 серпня 2014

Інформація про роботу спостережної комісії при Корюківській районній державній адміністрації за перше півріччя 2014 року.


З метою забезпечення виконання вимог кримінально-виконавчого законодавства на теритрії району, відповідно до статей 25, 161 „Кимінального кодексу України”, пункту 9 статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженням голови райдержадміністрації від 16.08.2012 року № 344 було затверджено склад спостережної комісії при райдержадміністрації, в зв’язку з кадровими змінами в районній державній адміністрації, установах і організаціях району розпорядженям в.о. голови райдержадміністрації від 17.01.2014 року № 7, було затверджено оновлений склад спостережної комісії.

Спостережна комісія у 2014 році здійснювала свою діяльність в межах завдань і повноважень визначених положенням про спостережну комісію, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 року № 429, зі змінами.

Організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від покарання, здійснюється шляхом проведення особистих зустрічей із звільненими особами. Під час особистих зустрічей іде рзмова про проблеми, які є у звільненої особи, намічаються шляхи їх вирішення.

З метою ведення обліку осіб, звільнених від відбувння покарання, ведеться журнал обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, куди заносяться дані стосовно громадян, звільнених від відбувння покарання, відповідно до повідомлень, які надійшли до райдержадміністрації та звірки з РВ УМВС.

За 2014 рік до райдержадміністрації надійшло два повідомлення.

Згідно плану спостережної комісії на 2014 рік проведено 2 засідання спостережної комісії при райдержадміністрації (20.01.2014, 05.02.2014), де розглядались наступні питання.

- Про завдання спостережної комісії при райдержадміністрації на 2014 рік.

- Про вибори заступника голови спостережної комісії.

- Про роботу установ і організацій з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та заходи щодо їх соціальної адаптації.

У 2014 році, особи, які звільнились із місць позбавлення волі, за допомогою в соціальній адаптації, до спостережної комісії не звертались.


Голова спостережної комісії при районної державної адміністрації. О.Г.Безнісько
вапр
ууц
цуе
еку
паврва