Корюківська РДА
  Анонси

  Назад

  Україно! Мій духмяний дивоцвіт

  Україно! Мій духмяний дивоцвіт

  Голубінь над чистим золотом колосся

  Через терни йшла до волі стільки літ,

  І настав той світлий день, коли – ЗБУЛОСЯ!


  Збулося довічне прагнення нашого народу. Збулося те, за що страждали і гинули, боролися і вболівали, для чого жили і працювали мільйони синів і дочок України – впродовж років, десятиліть, століть... Те, що було провідною зорею для геніїв її духу, – і що було їхнім непозбутнім болем і тяжкою мукою...

  16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР дванадцятого скликання прийняла Декларацію про державний суверенітет України. 24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР постановила: проголосити Україну незалежною демократичною державою. Україна стала самостійною! У грудні 1991 року відбувся всеукраїнський референдум щодо проголошення незалежності України. На референдум було винесено лише одне питання: « Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». І більше ніж 90 відсотків громадян відповіли «Так».

  З 12 по 25 серпня в читальній залі Корюківської центральної бібліотеки працює книжково-ілюстративна виставка «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!».

  На виставці демонструється копія Акту Проголошення Незалежності України, книги у яких висвітлюється історія боротьби за незалежність України, фото-альбоми про неповторну красу і велич нашої держави та ін..  За інформацією
  Корюківської центральної
  районної бібліотеки

  Назад  16 Серпня 2018 16:20
  30 Липня 2018 11:23
  ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ У зв’язку із тривалою відпусткою державного реєстратора юридичних та фізичних осіб Корюківської райдержадміністрації послуга щодо реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності надаватися не буде.  Просимо вибачення за незручності та рекомендуємо з питань державної реєстрації фізичних та юридичних осіб звертатися до державних реєстраторів інших районів Чернігівської області.

  11 Травня 2018 11:12

  Чи подобається вам новий дизайн сайту?